Інтерфакс-Україна
19:26 03.06.2020

Уряд України ухвалив постанову про спрощення міжнародної торгівлі зерновими

1 хв читати
Уряд України ухвалив постанову про спрощення міжнародної торгівлі зерновими

Кабінет Міністрів на засіданні ухвалив постанову, якою удосконалив захист території України від ввезення деяких небезпечних організмів і спростив міжнародну торгівлю зерновими культурами.

Згідно з повідомленням на сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства в середу, постановою було виключено додаткове регулювання для експортерів зернових шляхом скасування обов'язковості застосування системи рециркуляції при фумігації зерна.

Крім того, документ упорядкував перелік об'єктів регулювання (при переміщенні територією України, імпорті, експорті та реекспорті) шляхом включення до цього переліку організмів, які можуть становити фітосанітарні ризики (кліщі, нематоди, грибки).

Постановою також було уніфіковано процедуру огляду та відбору зразка (форма акта приводиться у відповідність до процедури відбору).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Основним ринком збуту українських органічних продуктів залишається Європа, яка купує 93% товарів - Висоцький

ПриватБанк з 2026р обнулив абонплату за обслуговування рахунку активних ФОПів

ЄБРР з початку повномасштабної війни інвестував EUR9,2 млрд у 25 проєктів в Україні – Патроне

Фонд підтримки енергетики акумулював майже EUR1,7 млрд і планує залучити ще EUR380 млн – директор Секретаріату ЕС

Українські виробники ліфтів у 2025р збільшили обсяги виробництва на 25% - Кисилевський

Банга в Давосі: Для успіху Україні потрібне лідерство суспільства і простір для приватного сектору

"Метінвест" у 2025р. налагодив виробництво 11 нових видів продукції, за понад 10 років війни – 433

Частка дохідного житла в структурі житлового ринку у найближчі роки зростатиме - думка

Глава МВФ радить Україні позбутися субсидіювання електроенергії, опалення та справедливіше ділити податковий тягар

Качка розраховує на винесення кандидатури України на вступ до ОЕСР на розгляд Ради Організації вже у 2026р.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА