Інтерфакс-Україна
13:59 29.05.2020

Бюджет Києва у 2019 році заощадив 25 млн грн завдяки "розумному" освітленню вулиць

1 хв читати
Бюджет Києва у 2019 році заощадив 25 млн грн завдяки "розумному" освітленню вулиць

Завдяки заміні ліхтарів старого зразка на енергозберігаючі LED-ліхтарі та автоматизованій паспортній системі управління освітленням протягом 2019 року вдалося заощадити 25 млн грн столичного бюджету.

"Економія досягається не лише за рахунок енергоматеріалів ліхтарів. Освітлення вулиць відбувається завдяки віддаленому управлінню та автоматичному регулюванню освітлення в залежності від часу доби та погодних умов. Це дає змогу економити від 40 до 70% електроенергії", - повідомила прес-служба КП "Інформатика" виконавчого органу Київської міськради.

Зазначається, що минулого року у Києві було підключено 18 тис. LED натрієвих ліхтарів. До кінця 2020 року планується встановити ще майже 30 тис. ліхтарів.

"Повне покриття єдиною системою освітлення мають завершити до 2023 року", - наголосили в КП.

КП "Інформатика" займається створенням і розвитком системи контролю та управлінням зовнішнього освітлення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Maersk з 5 січня підвищує тарифи на імпорт контейнерів до України

"Вісімка" ОПЕК+ допускає збереження паузи в нарощуванні видобутку на зустрічі 4 січня

Нові тарифи на воду для непобутових споживачів водоканалів складуть від 19,79 до 70,01 грн/куб.м – НКРЕКП

НБУ у 2026р. перевірить інформаційну безпеку та кіберзахист у 6 банках

Україна залучила понад EUR83 млн від Європейського інвестбанку на розвиток міст

НБУ оновив вимоги до розрахунку нормативів Н7/Н7к щодо значних експозицій

Виробника та постачальника масла для потреб ЗСУ оштрафовано на 19,8 млн грн за недобросовісну конкуренцію

Комісія конкурсу на нову генпотужність визначила переможцями 7 компаній на 316 МВт, відхилила пропозицію "Укрнафти" та ще двох

Валютні інтервенції НБУ минулого тижня зменшились на 26,5%, гривня подорожчала

На полях України залишилися незібраними 4 млн тонн кукурудзи - брокери

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА