Інтерфакс-Україна
08:13 24.04.2020

Влада працює над недопущенням зриву посівної та отриманням запланованих обсягів зернових

2 хв читати
Влада працює над недопущенням зриву посівної та отриманням запланованих обсягів зернових

Радник президента України з питань економіки Олег Устенко провів другу робочу зустріч із представниками агропромислового комплексу, на якій обговорили продовольчу безпеку держави і забезпечення врожаю в умовах надзвичайної ситуації через коронавірус.

"Наразі є контроль за перебігом весняної посівної кампанії та всі необхідні дії уряду, спрямовані на недопущення зриву посівної та отримання запланованих обсягів зернових. Сьогодні досягнуто першої мети – сталої координації галузей, задіяних у забезпеченні продовольчої безпеки", - зазначив він на зустрічі, повідомляє в четвер прес-служба глави держави.

Устенко зазначив, що в сучасних умовах продовольча безпека України є одним із пріоритетів для президента, а спільно з урядом розробляється першочерговий план подолання негативних наслідків в економіці через тривалий карантин.

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко наголосив, що, незважаючи на обмеження й виникнення проблем в останній місяць, вдалося утримати ситуацію з продовольчою безпекою в країні.

"Ми розуміємо всю проблематику та виклики, які стоять і перед аграріями, і перед хіміками. Наше завдання сьогодні – забезпечити та зібрати врожай, щоб було достатньо і засобів захисту рослин, і добрив. Щоб аграрії мали доступ до пального, мали можливість доставки своїх працівників на поля", - сказав він.

Петрашко додав, що спільним завданням для уряду, Офісу президента і РНБО є збір врожаю, а також надання можливості аграрним компаніям виконати свої виробничо-технологічні цикли, що дасть можливість експортувати надлишки врожаю.

Серед ключових пріоритетів міністр Петрашко назвав державну підтримку АПК і кредитування.

Крім того, на зустрічі обговорили пропозиції щодо спільного Меморандуму щодо кроків з підтримки вітчизняного АПК. Його розробили за участю представників аграрних компаній, а також виробників сільськогосподарської техніки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"ТК-Домашній текстиль" здійснив у Данію найбільше експортне відвантаження з початку року

"Оператор ринку" анонсував нові торги гарантіями походження е/е на поточний тиждень

Інвестиційна компанія S1 REIT зареєструвала новий REIT-фонд, в активах якого комерційні площі у ТЦ

Іран не розглядає варіанту з вивезенням збагаченого урану з країни – МЗС

Україна від початку квітня закачує в ПСГ 16 млн куб. м газу на добу при запасі 10,1 млрд куб. м – ексміністерка енергетики

Валютні інтервенції НБУ минулого тижня збільшились на 9,9% на тлі здешевлення гривні

ТРЦ Retroville починає реконструкцію фудкорту

OFAC США продовжив NIS ліцензію на операційну діяльність на 2 місяці – ЗМІ

Виручка від експорту яєць у І кв. зросла на 74%, частка ринку ЄС становить три чверті

Україна та МВФ обговорюють альтернативи ПДВ для ФОП для наповнення бюджету на 2027 р

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА