Інтерфакс-Україна
17:46 20.04.2020

Нова програма з МВФ дасть змогу частково покрити дефіцит бюджету і розблокує можливість виходу на зовнішні ринки запозичень - радник Зеленського

1 хв читати
Нова програма з МВФ дасть змогу частково покрити дефіцит бюджету і розблокує можливість виходу на зовнішні ринки запозичень - радник Зеленського

Радник президента України з питань економіки Олег Устенко під час вебінару з представниками вітчизняного бізнесу в понеділок зазначив, що нині дуже важливо розпочати нову програму з Міжнародним валютним фондом.

"Нова програма з МВФ допоможе країні частково покрити дефіцит держбюджету та розблокує можливість виходу на зовнішні ринки запозичення капіталу", - наводить його слова прес-служба Офісу президента.

За словами Устенка, в умовах світової економічної кризи та карантинних заходів держава постала перед необхідністю негайно серйозно переглянути держбюджет, а без цього дефіцит бюджету сягнув би 12% ВВП.

"Високий відсоток дефіциту в умовах виходу капіталу з країн з ринками, що розвиваються, до яких належить Україна, не підлягає фінансуванню та фондуванню. Владі вдалося скоротити його, щоб запобігти ризикам стрімкого розкручування інфляції. Завдяки внесеним змінам у бюджет дефіцит буде значно меншим", - зазначив радник Володимира Зеленського.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Середня зарплата на підприємствах для бронювання працівників має бути вища 21,6 тис. грн

Номінаційний комітет затвердив незалежних членів нової наглядової ради "Енергоатома" - Свириденко

Податкові надходження до держбюджету України у 2025 році зросли на 20,2% - ДПС

Доходи загального фонду держбюджету в 2025 попередньо виросли на 22,4% – Мінфін

ПФУ профінансував грошову виплату на придбання твердого палива майже для 9 тис. сімей з ВПО

НБУ з 31 грудня пом’якшує валютні обмеження для резидентів Defence City

За підсумками перших двох спецаукціонів 423 МВт нових балансуючих потужностей уже в енергосистемі – "Укренерго"

Кабмін погодив пропозицію Мінекономіки щодо запуску "Національного чеку"

Кабмін продовжив обмеження експорту лісу та металобрухту до кінця 2026р.

ПриватБанк виставив на аукціон право оренди стадіону "Дніпро-Арена" та тренувальної бази

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА