17:23 22.07.2019

Понад 20 аграрних бізнесменів проходять до ВР

4 хв читати
Понад 20 аграрних бізнесменів проходять до ВР

Попередньо до Верховної Ради проходять понад 20 представників аграрного бізнесу, зокрема самовисуванці - Іван Чайківський, Роман Мацола, Геннадій Вацак, Степан Івахів, Олександр Герега, Сергій Лабазюк.

Згідно з даними Центральної виборчої комісії за підсумками обробки 70,49% електронних протоколів, до ВР у одномандатному виборчому окрузі №21 у Волинській області проходить Степан Івахів (віддали голоси 42,88% виборців) співвласник групи "Континіум" і мережі автозаправок WOG.

Самовисуванець Петро Юрчишин лідирує (39,59%) в окрузі №13 у Вінницькій області. Голова підкомітету з питань харчової промисловості та торгівлі агропромисловими товарами комітету ВР з питань аграрної політики та земельних відносин VIII скликання, директор агропромислового науково-виробничого підприємства "Візит". Геннадій Вацак - директор департаменту маркетингу ТОВ "Кондитерський дім "Вацак" проходить (31,46%) в окрузі №16 цієї самої області.

В одномандатному виборчому окрузі №80 у Запорізькій області проходить самовисуванець Сергій Мінько (33,19%) - засновник і генеральний директор виробничо-комерційної фірми ТОВ "Мелітопольська Черешня" і мер Мелітополя з 2015 року.

Олег Воронько від партії "Слуга народу" лідирує (38,08%) на виборчому окрузі №103 в Кіровоградській області. Він є співзасновником ТОВ "Інстант Фудс Груп", яке займається оптовою торгівлею кави, чаєм, какао та прянощами, і ТОВ "Агротрейд Груп" (обидва Дніпропетровська обл.) з оптової торгівлі фруктами та овочами.

В одномандатному виборчому окрузі №138 в Одеській області проходить Степан Чернявський (34,85%) від партії "Слуга народу". Він є кінцевим бенефіціаром ТОВ "Агростар Експорт" (Одеса) з оптової торгівлі м'ясом та м'ясними продуктами.

Самовисуванець Олег Кулініч лідирує (37,79%) на виборчому окрузі №147 у Полтавській області. З 2001 року і досі він засновник сільськогосподарського ТОВ "Октан". Підприємство займається вирощуванням і продажем рослинницької продукції, а також тваринництвом. У попередньому скликанні обіймав посаду голови підкомітету з питань земельних відносин комітету.

В.о. директора держпідприємства "Зірненський спиртовий завод" Сергій Литвиненко проходить до ВР від партії "Слуга народу" з 27,48% голосів виборців в одномандатному окрузі №156 у Рівненській області.

Максим Гузенко від партії "Слуга народу" лідирує (36,36%) в одномандатному окрузі №156 у Сумській області. Він є кінцевим бенефіціаром сільськогосподарського підприємства "Натон", що спеціалізується на вирощуванні зернових, бобових і насіння олійних культур, а також ТОВ "Агрохім-Партнер" з оптової торгівлі хімічними продуктами. Микола Задорожний від цієї самої партії проходить у №162 окрузі з 36,81% голосів виборців. Бізнесмен є засновником ПрАТ "Агрофірма Мрія" і ФГ "Міравр" (Кіровоградська обл.). Обидві компанії займаються рослинництвом.

В одномандатному окрузі №163 у Тернопільській області лідирує (25,64%) заступник гендиректора ПрАТ "Птахофабрика Тернопільська" Андрій Богданець від партії "Слуга народу". У цій самій області в окрузі №165 проходить самовисуванець Іван Чайківський (34,27%) - власник корпорації "Агропродсервіс". Микола Люшняк - директор ТОВ "Галич Агро-Стек", що спеціалізується на оптовій торгівлі агрохімікатами і пестицидами, насінням та ін, і засновник сільгосппідприємства ТОВ "Золотники-Агро" лідирує (31,29%) як самовисуванець в окрузі №166 у Тернопільській області.

В одномандатному окрузі №175 у Харківській області від партії "Слуга народу" проходить Євген Пивоваров (43,78%). Бізнесмен є засновником низки підприємств, серед них - ТОВ "Тайфун-2000", ТОВ "Капсулар" і ТОВ "Фуд Девелопер" із виробництва харчових продуктів, ТОВ "Обрій" із виробництва рослинних олій і жирів, ТОВ "ЕДС-Смарт Енержді" із виробництва електроенергії.

Самовисуванець Ігор Колихаєв лідирує (45,46%) в окрузі №184 у Херсонській області. Він є директором ТОВ "Ланаподове-1", ТОВ "Українська продовольча корпорація" і ТОВ "Торговий дім "Продексім", які займаються рослинництвом. В окрузі №185 проходить (30,43%) директор рослинницького ТОВ "Агропроект-Юг" Володимир Іванов від політсили "Слуга народу". Директор ПП "Лк-Агро", що спеціалізується на виробництві зернових, бобових і насіння олійних культур, Олексій Ковальов від "Слуги народу" лідирує в окрузі №186 (36,23%).

Сергій Лабазюк, президент групи Vitagro, як самовисуванець лідирує (50,12%) в одномандатному виборчому окрузі №188 у Хмельницькій області. Самовисуванець Роман Мацола, який є співзасновником пивоварної компанії "Перша приватна броварня" проходить (42,47%) в №190 окрузі у цій самій області, в окрузі №192 посідає лідерські позиції (45,92%) Олександр Герега - співвласник мережі гіпермаркетів "Епіцентр-К" і "Нова лінія".

Екс-заступник міністра аграрної політики та продовольства України Валерій Давиденко (травень 2013-го - березень 2014 рр.) проходить (39,26%) в одномандатному виборчому окрузі №208 у Чернігівській області.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА