Інтерфакс-Україна
14:44 05.07.2019

Кабмін України виділив додатково 43,6 млн грн УДО на супровід міжнародних делегацій на Донбасі

1 хв читати
Кабмін України виділив додатково 43,6 млн грн УДО на супровід міжнародних делегацій на Донбасі

Кабінет Міністрів України виділив додатково 43,6 млн грн Управлінню державної охорони на гарантування безпеки посадових осіб, глав іноземних держав та міжнародних організацій, які відвідують із візитами схід України.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду в п'ятницю.

Реалізація рішення спрямована на забезпечення виконання оперативно-бойових завдань передовими групами УДО, які відправляються до районів проведення Операції об'єднаних сил із метою запобігання протиправним посяганням на посадових осіб, глав іноземних держав та міжнародних організацій, які перебувають із візитами на сході України.

Зазначається, що додаткове фінансування пов'язане з тим, що останнім часом зросла кількість незапланованих візитів глав іноземних держав і міжнародних організацій на лінію розмежування і районів проведення ООС.

Кошти виділено з резервного фонду державного бюджету.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінекономіки надасть 28 переробним підприємствам загалом 157,9 млн грн грантових коштів в рамках програми

Експорт пшениці у квітні 2025р. може скласти 1 млн тонн - аналітики

"Укрзалізниця" не змогла відновити головну автоматизовану систему вантажних перевезень, кількість паперових документів перевищила 50 тис.

Вакантні посади в Раді НБУ будуть заповнені до кінця квітня – програма з МВФ

Шмигаль: Загальний дефіцит фінансування потреб на відбудову у 2025 р. становить майже $10 млрд

CreditKasa, "Фінако", "Укрфінжитло", "Атлана" і CreditPlus очолили список фінкомпаній за доходом від фінпослуг у 2024р.

ДПС ідентифікуватиме громадян, що займаються торгівлею через інтернет та отримують грошові перекази

Уряд дозволив бронювати робітників АОЗ та ДОТ і спростив вимоги для енергокомпаній

ВАКС за 21 місяць розгляду справи щодо стягнення на користь держави активів VS Energy дійшов до підсумкових пояснень сторін

Ціни на сири не знижуються через 25% націнки торгівельних мереж

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА