Інтерфакс-Україна
13:53 12.06.2019

Кабмін виділив 554 млн грн на купівлю близько 500 квартир для учасників АТО, воїнів-інтернаціоналістів і учасників Революції гідності

1 хв читати
Кабмін виділив 554 млн грн на купівлю близько 500 квартир для учасників АТО, воїнів-інтернаціоналістів і учасників Революції гідності

 Кабінет Міністрів України схвалив рішення, спрямоване на придбання близько 500 квартир для учасників антитерористичної операції, воїнів-інтернаціоналістів і учасників Революції гідності.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду в середу.

Зокрема, виділено 25 млн на купівлю 24 квартир для переселенців-учасників АТО, 200 млн грн - на купівлю 165 квартир для учасників бойових дій на території інших держав, 305 млн грн - на купівлю 279 квартир для загиблих в АТО та осіб, які стали інвалідами внаслідок бойових дій, 24 млн грн - для купівлі житла учасникам Революції гідності, які отримали інвалідність.

Усі кошти буде виділено безпосередньо відповідним категоріям громадян або їхнім сім'ям для подальшого самостійного придбання житла.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Держслужба зайнятості вперше виплатила ФОПу з інвалідністю компенсацію за облаштування робочого місця

Перехід до проєктного фінансування підвищить безпеку інвесторів в житло - думка

"Укрнафта" тренує власні моделі штучного інтелекту на даних нафтогазовидобутку за 65 років

Китай заборонив місцевим авіакомпаніям прийом поставок літаків Boeing

МЕА під тиском торговельних війн знизило оцінку зростання світового попиту на нафту в 2025 р. на 300 тис. б/д

ЄС опублікує план припинення імпорту російської нафти та газу в травні

ЄБРР надає Райффайзен Банку гарантію розподілу портфельних ризиків для інвестицій EUR100 млн в енергетику

Audi і Porsche відкличуть понад 60 тис. автомобілів

ДТЕК за тиждень повернув енергопостачання для 75,5 тис. абонентів в Донецькій і Дніпропетровській областях

Переговори з Болгарією про закупівлю обладнання для ХАЕС-3,4 все ще тривають через її ініціативу підвищити суму угоди – нардеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА