Інтерфакс-Україна
19:23 15.05.2019

Мінгареллі допускає обговорення перегляду квот між Україною та ЄС

1 хв читати
Мінгареллі допускає обговорення перегляду квот між Україною та ЄС

Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хюг Мінгареллі бачить можливість для обговорення перегляду безмитних квот між Україною та Європейським Союзом.

"Сподіваюся, що є можливість обговорити питання квот, особливо в сільському господарстві... І я впевнений, що в ЄС є бажання прийняти те, до чого ми спільно прийдемо", - сказав Мінгареллі під час конференції EU Future Simple or Future Indefinite в середу.

Він також зазначив, що новообраний президент України Володимир Зеленський під час зустрічі минулого тижня запевнив, що готовий підтримувати євроінтеграційну політику України.

"Він чітко сказав, що має намір модернізувати країну відповідно до стандартів ЄС", - сказав глава Представництва ЄС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄІБ надав Кредобанку портфельну гарантію на EUR6 млн для розширення кредитування ММСБ

"Доньки" МХП поручилися за можливий новий випуск його облігацій на суму до $1 млрд

Rozetka за 9 міс.-2025 заробила дві третини загального виторгу десятки лідерів онлайн-ритейлу – дослідження

РФ сьогодні атакувала 15 об’єктів критичної інфраструктури в Україні

Аналітичні центри пропонують поріг ПДВ для ФОПів у 6 млн грн замість ініційованого урядом 1 млн грн

Ситуація на правому березі Києва погіршилася до рівня лівого берега – CEO YASNO

Необхідно створити енергетичні батальйони для прифронту та забезпечити доплати ремонтним бригадам енергетиків – Шмигаль

Рада не змогла призначити Шмигаля першим віцепрем'єром — міністром енергетики

Торік було введено 762 МВт нової газової генерації, але темп потрібно прискорювати – Шмигаль

Шмигаль про три ключові завдання на посаді глави Міненерго: відновлення, стійкість і модернізація

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА