Інтерфакс-Україна
17:55 30.01.2019

В Україні дозволять проектувати кухні-ніші в багатокімнатних квартирах

1 хв читати
В Україні дозволять проектувати кухні-ніші в багатокімнатних квартирах

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України дозволить проектувати кухні-ніші в квартирах із двома та більше кімнатами, повідомила прес-служба заступника міністра регіонального розвитку Льва Парцхаладзе.

Згідно з повідомленням, відповідні зміни планується внести до державних будівельних норм (ДБН).

"Хочемо забрати ще одну застарілу норму в ДБН - проектувати квартири тільки з традиційним кімнатним плануванням, запровадивши можливість використовувати сучасні планувальні рішення, зокрема проектувати кухні-ніші. Сьогодні це дозволено тільки в однокімнатних квартирах. Ми пропонуємо передбачити можливість такого проектування і для квартир великих габаритів", - наводяться в повідомленні слова Л.Парцхаладзе.

За його словами, такий дозвіл дасть змогу ефективніше організовувати квартирний простір.

У змінах планується дозволити проектувати кухню-нішу в багатокімнатних квартирах за умови обладнання електричною плитою і механічною витяжкою.

Відповідні зміни можуть внести до ДБН В.2.2-Х: 201Х "Житлові будинки. Основні положення".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Парламентські ініціативи щодо нікотинових паучів вже наступного року коштуватимуть бюджету понад 1 мільярд гривень

Будівельний ринок у 2026р. чекають трансформація з появою нових системних гравців та збільшення конкуренції - думка

Бізнес-омбудсменом замість експосла Канади Ващука стане експосол Німеччини Фельдгузен

Фінансування Плану гуманітарного реагування для України у 2025р. впало до 51,8% за скорочення плану на 15% – ООН

Оновлена стратегія управління держборгом України зберігає фокус на залученні роздрібних інвесторів

НБУ підвищив порогове значення заборгованості для даних з кредитреєстру до 86,47 тис. грн

Держбанк організував з 5 банками консорціумний кредит на 21,5 млрд грн для підприємства ОПК під держгарантію

"Укрнафта" завершила ребрединг колишніх АЗК Shell

Ліцензування "Ростехнадзором" блоку ЗАЕС нікчемне і не несе правових наслідків – Міненерго

Світовий банк позичив Україні $196,3 млн під гарантії Японії за проєктом SURGE зміцнення фіскального управління

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА