19:27 19.11.2018

У Греції видали перші ліцензії на вирощування медичної марихуани

1 хв читати
У Греції видали перші ліцензії на вирощування медичної марихуани

Влада Греції в понеділок видала приватним компаніям перші ліцензії на вирощування марихуани для подальшого продажу в медичних цілях, повідомляють західні ЗМІ з посиланням на міністерство економіки і розвитку країни.

"Ми бачимо величезний інтерес, в основному з Канади та Ізраїлю. Деякі потенційні інвестори - дуже великі", - заявив у понеділок журналістам заступник міністра економіки Греції Стеріос Піціорлас.

Він підкреслив, що питання про повну легалізацію марихуани - в тому числі для вільного продажу без рецепту лікаря - в Греції поки не розглядається.

Використання марихуани в медичних цілях було легалізовано в Греції в березні 2018 року. За словами С.Піціорласа, влада очікує, що перші медичні продукти з марихуани потраплять на ринок через 12-18 місяців.

Раніше цього року Канада оголосила про повну легалізацію марихуани. Вона стала другою країною після Уругваю, де коноплі знаходяться у вільному продажі за винятком обмежень для неповнолітніх.

Низка інших країн, в тому числі Британія, Німеччина, Італія, Данія, також допускають оборот марихуани в медичних цілях.

 

 

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Рішення щодо перспектив автономних торговельних заходів прийматиметься з урахуванням ситуації в Україні – польський міністр

"Укренерго" закликає бізнес підключати до енергосистеми власні резервні генеруючі установки

Близько 800 виробників працюють над інноваціями в галузі оборони

Shell повідомила про зростання світового ринку ЗПГ у 2024 році всього на 3 млн тонн

Шмигаль про угоду щодо критичних мінералів: Україна обговорює із США можливість інвестфонду з внесками 50 на 50

Перші чотири роботодавці з Полтавщини звернулись до ДСЗ щодо навчання жінок традиційно чоловічим професіям

Оцінку потреб України на відновлення підвищено з $486 млрд до $524 млрд – Світовий банк

Обсяг виданих NovaPay кредитів у 2024р досяг 1,7 млрд грн

Третина компаній-членів ЄБА очікує завершення бойових дій у 2025р

“Ковлар Груп” спільно з НАН Україна розробили продукти оборонного призначення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА