Інтерфакс-Україна
10:47 19.10.2018

"Нафтогаз Трейдинг" здійснив перший продаж газу

1 хв читати
"Нафтогаз Трейдинг" здійснив перший продаж газу

ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг" 12 жовтня уклала перші договори купівлі-продажу природного газу у форматі нової моделі реалізації, за всіма укладеними контрактами вже здійснено постачання.

У прес-службі НАК нагадують, що з жовтня поточного року в зв'язку з упровадженням нової моделі реалізації газу його продаж промисловим підприємствам здійснюється через "Нафтогаз Трейдинг", а сам "Нафтогаз" продає ресурс тільки за довгостроковими контрактами.

При цьому формування ціни передбачає можливість зміни вартості газу кілька разів на день згідно зі змінами ціни на європейському ринку та коливаннями курсу гривні.

"Нова модель реалізації газу є гнучкою і зручною і для постачальника, і для споживача. Її впровадження сприятиме розвитку українського газового ринку та приведення його до світових стандартів", - зазначив головний виконавчий директор "Нафтогазу" Юрій Вітренко.

Як повідомлялося, "Нафтогаз України" в середині серпня 2018 року зареєстрував ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз тепло" і ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг".

"Нафтогаз України" об'єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. Холдинг є монополістом з транзиту і зберігання природного газу в підземних сховищах, а також із транспортування нафти трубопровідним транспортом територією країни.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна потребує імпорту 4 млрд куб. м газу для проходження зими, дефіцит фінансування близько $100 млн

Amber Dragon Ukraine Infrastructure Fund I оголосив 1-ше закриття на EUR200 млн

Ощадбанк і GROSSDORF кредитуватимуть закупівлю аграріями добрив під весняну посівну кампанію-2026

Україна у 2025 р. збільшила імпорт електрогенераторів у 2,3 раза, акумуляторів – на 55%

Кабмін розподілив 2,56 млрд грн на закупівлю обладнання мобільної розподіленої генерації - Свириденко

ОККО за 2025 рік встановила ще 10 модулів для заправки LPG і зробила його доступним на 90% своїх АЗК

Світові ціни на вершкове масло завдають збитків українським виробникам - аналітики

ТРЦ Blockbuster Mall за 2025 р. збільшив виторг на 25%

Основним ринком збуту українських органічних продуктів залишається Європа, яка купує 93% товарів - Висоцький

ПриватБанк з 2026р обнулив абонплату за обслуговування рахунку активних ФОПів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА