Інтерфакс-Україна
15:30 09.10.2018

"Нафтогаз", "Київнерго" і "Київтеплоенерго" підписали мирову угоду

2 хв читати
"Нафтогаз", "Київнерго" і "Київтеплоенерго" підписали мирову угоду

НАК "Нафтогаз України", КП "Київтеплоенерго" і ПАТ "Київенерго" підписали мирову угоду, яка дасть змогу відновити постачання теплової енергії споживачам столиці, повідомила прес-служба НАК.

Згідно з документом, "Київтеплоенерго" підтверджує визнання правонаступництва за борговими зобов'язаннями "Київенерго" перед "Нафтогазом" у розмірі майже 2,4 млрд грн. При цьому питання стягнення додаткових нарахувань підлягає вирішенню в судовому порядку в рамках окремих судових спорів.

За даними НАК, 10 жовтня Господарський суд міста Києва має затвердити підписану мирову угоду. Це дасть змогу "Нафтогазу" і "Київтеплоенерго" в термін до п'яти робочих днів укласти договори на постачання газу для виробництва теплової енергії на умовах, передбачених урядовою постановою про спецзобов'язання.

"Ми вітаємо конструктивні зміни в питанні забезпечення гарячого водопостачання та опалення для киян на умовах, передбачених законодавством. Після затвердження судом мирової угоди ми готові в будь-який час підписати з "Київтеплоенерго" договори про постачання газу на умовах, передбачених урядовою постановою про покладання спеціальних зобов'язань, і сподіваємося, що "Київтеплоенерго" зможе виконати необхідні умови для отримання номінацій", - зазначив перший заступник голови НАК Сергій Перелома.

Як повідомлялося, раніше "Київтеплоенерго" прийняло від "Київенерго" комплекс теплоенергетичних об'єктів столиці, що перебувають у комунальній власності (зокрема ТЕЦ-5, ТЕЦ-6, сміттєспалювальний завод "Енергія").

Водночас "Київтеплоенерго" не могло підписати договір на постачання газу з "Нафтогазом" з огляду на відмову брати на себе накопичені "Київенерго" борги.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НКРЕКП затвердила тарифи ОСР на розподіл електроенергії на 2026р зі збільшенням в середньому на понад 3%

НКРЕКП підвищила тариф "Укренерго" на передачу е/е на 4% на I кв.-2026 і ще на 4% – до кінця 2026р

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на диспетчеризацію на 2026р в 110,03 грн/МВт*год

НБУ оштрафував банк "Південний" на 18,5 млн грн та ФК "ФІНАКО" на 1,28 млн грн

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на передачу е/е в 713,68 грн/МВт*год та в 742,91 грн/МВт*год – на другому

Майже 80% європейців вважають, що євро вигідний для ЄС - опитування

Кабмін дозволив "Укренерго" купувати електроенергію для покриття технологічних втрат на спецторгах - Свириденко

Впровадження збалансованого підходу щодо ПДВ на ФОП планується не раніше 2027р

Netflix купить активи Warner Bros. Discovery в рамках угоди на $72 млрд

Збір зерна у світі в 2025/26 сільгоспроці може вперше перевищити 3 млрд т - ФАО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА