Інтерфакс-Україна
20:27 17.09.2018

Будівництво 4-ї лінії метро Києва вартістю $ 2 млрд узгоджує влада столиці з китайською CPCG

2 хв читати
Будівництво 4-ї лінії метро Києва вартістю $ 2 млрд узгоджує влада столиці з китайською CPCG

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що будівництво четвертої лінії столичного метрополітену почнеться після добудови Подільсько-Воскресенського моста і триватиме 5 років, повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

"Розвиток транспортної інфраструктури - це один із пріоритетних напрямів нашої роботи. І подальше будівництво метрополітену - ключове завдання. Ми ознайомилися з можливостями, якими володіє компанія China Railway International Group and China Pacific Construction Group (CPCG - ІФ). І я впевнений, що цей проект теж буде пріоритетним для наших партнерів, щоб реалізувати його в максимально короткий термін", - цитує прес-служба КМДА В.Кличка.

За словами мера Києва, зараз йде робота з узгодження "дорожньої карти", в якій будуть прописані поетапні дії як столичної влади, так і фахівців компанії China Pacific Construction Group. За проектом, нова лінія метрополітену буде майже 30 км у довжину з 13-ма станціями. Також буде побудована пересадочна лінія протяжністю 1 км між кільцевою електричкою і новою четвертою лінією. Для її експлуатації мають бути побудовані два електродепо - основне "Троєщина" і друге - "Гатне". Вартість будівництва оцінюється в $ 2 млрд, при цьому 85% від прогнозованої вартості проекту пропонується забезпечити за рахунок кредиту від китайських фінансових установ.

"Дуже добре, що такі всесвітньо відомі компанії розпочинають співпрацю з нами. Я в свою чергу особисто виступаю гарантом захисту інвестицій. Упевнений, що до кінця цього року ми підготуємо всі необхідні документи. І почнемо працювати", - зазначив мер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄБРР з початку повномасштабної війни інвестував EUR9,2 млрд у 25 проєктів в Україні – Патроне

Фонд підтримки енергетики акумулював майже EUR1,7 млрд і планує залучити ще EUR380 млн – директор Секретаріату ЕС

Українські виробники ліфтів у 2025р збільшили обсяги виробництва на 25% - Кисилевський

Банга в Давосі: Для успіху Україні потрібне лідерство суспільства і простір для приватного сектору

"Метінвест" у 2025р. налагодив виробництво 11 нових видів продукції, за понад 10 років війни – 433

Частка дохідного житла в структурі житлового ринку у найближчі роки зростатиме - думка

Глава МВФ радить Україні позбутися субсидіювання електроенергії, опалення та справедливіше ділити податковий тягар

Качка розраховує на винесення кандидатури України на вступ до ОЕСР на розгляд Ради Організації вже у 2026р.

Частина столичного проєкту S1 Terminal працюватиме як готель

Fitch знизило рейтинг "Укрзалізниці" до "C" після пропуску купонних виплат

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА