Інтерфакс-Україна
21:06 05.09.2018

Кабмін скасував держрегулювання цін на етиловий спирт і послуги в сфері енергетики

1 хв читати
Кабмін скасував держрегулювання цін на етиловий спирт і послуги в сфері енергетики

Кабінет Міністрів скасував державне регулювання цін на низку товарів і послуг, зокрема етиловий спирт і послуги у сфері енергетики.

Відповідну постанову уряд затвердив на засіданні в середу.

Згідно з проектом постанови, текст якого має в своєму розпорядженні агентство "Інтерфакс-Україна", Кабмін також скасував держрегулювання цін на послуги випробування автобусів та переобладнаних транспортних засобів іншого призначення, комплекс робіт із обробки зовнішньоторговельних і транзитних вантажів до річкових і морпортів, продукцію полювання, послуги, що надаються іноземними громадянами.

Поряд з цим, як свідчить проект постанови, скасування держрегулювання цін стосується також послуг, пов'язаних із електронним цифровим підписом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трійку лідерів рейтингу первинних дилерів ОВДП у 2025р сформували Укрексімбанк, ПриватБанк та ОТП Банк

Україна у 2025р. збільшила імпорт вантажних авто на 5,5%

Міненерго припинило повноваження глави "Оператора ринку" Гавви

"Контінентал Фармерз Груп" впровадила е-портал перевізника на базі ERP IT-Enterprise

Колишній член НКЦПФР Бойко планує далі працювати в напрямку розвитку інститутів спільного інвестування

Євроінтеграція відкриє нові можливості, Україна не повинна їх втратити – СЕО "Метінвесту"

Свириденко: Українці вже витратили 11,3 млрд грн "Зимової підтримки"

"Укрфінжитло" готує основу для залучення ринкового фінансування програми "єОселя"

Кількість вакансій на порталі Work.ua зросла в 9 разів у 2025р., середня зарплата - на 22%

Мінекономіки почало напрацьовувати механізми розподілу держдопомоги аграріям з урахуванням рекомендацій Рахункової палати

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА