Інтерфакс-Україна
20:38 03.12.2017

Греція погодила з кредиторами програму реформ для отримання фінального траншу допомоги

1 хв читати
Греція погодила з кредиторами програму реформ для отримання фінального траншу допомоги

Греція домовилася з кредиторами, які економічні реформи їй потрібно буде провести для отримання на початку 2018 року наступного кредитного траншу, а також для завершення в майбутньому році всієї багаторічної програми допомоги.
Місія Євросоюзу, Міжнародного валютного фонду, Європейського центрального банку, яка завершила в суботу роботу в Афінах, досягла угоди з урядом країни за програмою реформ, тепер цей документ мають затвердити в понеділок міністри фінансів єврозони.
Греція, згідно з цими домовленостями, повинна провести перетворення в сфері енергетики, зокрема, продати 40% акцій державної генеруючої компанії і реформувати ринок газу, а також держуправління, соціальної підтримки. Банки отримають можливість скоротити проблемні борги.
Після реалізації цих кроків Греція отримає в січні чергові кредитні кошти (5 млрд євро) і зможе узгодити умови завершення в 2018 році всієї програми допомоги, яка триває вже 8 років, домовитися про реструктуризацію боргів країни, що перевищують 300 млрд євро.
Якщо переговори пройдуть успішно, Греція зможе повернутися в майбутньому році на фінансовий ринок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НКРЕКП затвердила тарифи ОСР на розподіл електроенергії на 2026р зі збільшенням в середньому на понад 3%

НКРЕКП підвищила тариф "Укренерго" на передачу е/е на 4% на I кв.-2026 і ще на 4% – до кінця 2026р

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на диспетчеризацію на 2026р в 110,03 грн/МВт*год

НБУ оштрафував банк "Південний" на 18,5 млн грн та ФК "ФІНАКО" на 1,28 млн грн

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на передачу е/е в 713,68 грн/МВт*год та в 742,91 грн/МВт*год – на другому

Майже 80% європейців вважають, що євро вигідний для ЄС - опитування

"Нафтогаз" запустив мобільний застосунок "Куб" для розрахунків за газ та інших дій

Кабмін дозволив "Укренерго" купувати електроенергію для покриття технологічних втрат на спецторгах - Свириденко

Впровадження збалансованого підходу щодо ПДВ на ФОП планується не раніше 2027р

Netflix купить активи Warner Bros. Discovery в рамках угоди на $72 млрд

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА