Інтерфакс-Україна
15:40 01.10.2025

"Нафтогаз" до кінця року завезе ще до 100 млн куб. м LNG із США - глава компанії

1 хв читати

Обсяги завезеного безпосередньо групою "Нафтогаз" LNG із США до кінця року зростуть до приблизно 500 млн куб. м, повідомив голова правління НАК "Нафтогаз України" Сергій Корецький.

"Цей сезон ми робимо завдяки швидкій реакції й допомозі польського концерну Orlen. Він має довгострокові контракти на постачання цього газу в Європу. Ми забрали частину з нього - 500 млн куб. м. Більша частина LNG уже в Україні (трохи більше 400 млн куб. м - ЕР), решта в процесі доставки", - сказав він після підписання угоди для імпорту газу на EUR300 млн з ЄІБ у Києві в середу, передає кореспондент "Енергореформи".

Він зазначив, що такі обсяги це тільки 8% від загального цьогорічного імпорту газу, але "це в рази більше, ніж будь-коли щодо LNG із США".

Корецький запевнив, що компанія продовжуватиме "цей трек" і точно планує укладати прямі контракти з американськими компаніями.

"На це в нас є чіткий фокус", - підкреслив очільник "Нафтогазу".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

АРМА продовжує управляти часткою фрамдистриб’ютора "Вента ЛТД", яка належала російському "Катрен"

НБУ оштрафував MyCredit на 6,1 млн грн і банк "Авангард" на 2 млн грн

Відкрито три нових ЦОК в містах обслуговування "Тернопільобленерго" і "Черкасиобленерго"

Уряд виділив Києву 2 млрд грн на підготовку до зими – Свириденко

Уряд удосконалив порядок подання нотаріусами інформації про договори оренди нерухомості

Харків відмінив закупівлю низькопідлогових електробусів за EUR15 млн коштів ЄІБ

Міненерго запускає інформплатформу для визначення перспективних територій для "зеленої" генерації

ЄБРР і ЄС запускають програму підтримки приватного сектору України на EUR135 млн

Мінекономіки прогнозує врожай та експорт зернових та олійних на рівні приблизно минулого року

Банки за неповний травень профінансували проєкти з розбудови 127 МВт нової енергогенерації – НБУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА