Інтерфакс-Україна
14:41 30.07.2025

Укрексімбанк надав кредит на 135 млн грн виробнику соків "Еко-Сфера" під часткову держгарантію

1 хв читати
Укрексімбанк надав кредит на 135 млн грн виробнику соків "Еко-Сфера" під часткову держгарантію

Державний Укрексімбанк (Київ) надав 135 млн грн кредиту компанії з виготовлення натуральних соків "Еко-Сфера" з Вінниччини, половину якого покриває держгарантія.

Як повідомляється на сайті банку, кредит оформлено у форматі траншевої кредитної лінії із застосуванням механізму державного ризик-шерингу - 50% ліміту забезпечено державною портфельною гарантією.

Залучені кошти буде використано для сезонного накопичення сировини, що дасть змогу компанії збільшити виробництво в піковий період і посилити ринкову присутність своїх брендів як у регіонах, так і на національному рівні.

За даними НБУ, станом на квітень 2025 року Укрексімбанк за розміром загальних активів посідав третє місце (311,8 млрд грн) серед 60 діючих банків.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінрозвитку почало підготовку ППП щодо частини зернового термінала порту "Чорноморськ" та майна ДП "АМПУ"

Зеленський анонсував додаткові економічні заходи щодо податків, детінізації та підтримки українців та бізнесу

Видатки загального фонду держбюджету у I кв.-2026 зросли на 7,1% до I кв.-2025

НКРЕКП розпочала імплементацію закону щодо інтеграції енергетичних ринків з ЄС

Реальний ВВП України скорочується третій місяць поспіль, зниження у І кв. склало 0,6% - ІЕД

Виробники сиру в Україні очікують спаду попиту та готуються до труднощів з експортом на Близький Схід – аналітики

"Данська" модель купівлі зброї для України під загрозою через ПДВ та ввізне мито – депутатка

Свириденко заявила про потенціал спрощення умов для розвитку розподіленої генерації, мета – 4 ГВт

Держпродспоживслужба працює над відкриттям ринку Алжиру для української курятини, яловичини та молочних продуктів

Посівна-2026: темпи сівби ярих за тиждень прискорилися у 1,5 раза, відставання від минулого року скоротилося до 15,3%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА