Інтерфакс-Україна
11:56 15.11.2024

ЄБА та Держпродспоживслужба домовилися співпрацювати в питаннях ветеринарії та безпеки продуктів харчування

1 хв читати

Європейська Бізнес Асоціація (ЄБА) та Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужба) підписали меморандум про співпрацю та взаємодію у вирішенні питань продовольчої безпеки, повідомила пресслужба асоціації.

Згідно з повідомленням, основними напрямами співробітництва будуть діагностика та вирішення актуальних проблем у сфері безпечності харчових продуктів, проведення та інформаційна підтримка тематичних заходів.

"Одним із ключових завдань меморандуму є створення механізму взаємодії Держпродспоживслужби та асоціації щодо обміну практичним досвідом у застосуванні законодавства за 20 напрямами відповідальності Держпродспоживслужби. Серед цих напрямів - ветеринарна медицина, безпека харчових продуктів і захист прав споживачів", - уточнили в ЄБА.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Департамент стратегії та розвитку НБУ очолив екскомандир роти Nemesis СБС ЗСУ техпідприємець Лужанський

Мінекономіки перерахувало 86,3 млн грн компенсації 25% вартості української агротехніки за листопад 2025р

Комісія заблокованого з квітня першого конкурсу на нову генпотужність у вівторок планує завершити його – глава Міненерго

НБУ затвердив СЕО NovaPay Сироватка, який раніше працював в Універсал Банку та OLX

Еспресо подорожчало за рік на 17%

Станом на грудень енергетики відновили половину з пошкоджених РФ за осінь 8 ГВт генерації, атаки тривають – очільник Міненерго

Понад 40 тис. га українських земель були забезпечені поливом у зрошувальному сезоні-2025

Парламентські ініціативи щодо нікотинових паучів вже наступного року коштуватимуть бюджету понад 1 мільярд гривень

Будівельний ринок у 2026р. чекають трансформація з появою нових системних гравців та збільшення конкуренції - думка

Бізнес-омбудсменом замість експосла Канади Ващука стане експосол Німеччини Фельдгузен

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА