Інтерфакс-Україна
09:21 11.11.2024

Кабмін передбачив по 100 млн грн додаткового фінансування для УКФ і УІК у проєкті держбюджету-2025 до другого читання

1 хв читати
Кабмін передбачив по 100 млн грн додаткового фінансування для УКФ і УІК у проєкті держбюджету-2025 до другого читання

Проєкт державного бюджету на 2025 рік до другого читання передбачає по 100 млн грн додаткового фінансування для Українського культурного фонду (УКФ) та Українського інституту книги (УІК) порівняно з початковою редакцією.

Згідно з проєктом державного бюджету №12000 від 14 вересня, який уряд подав до парламенту до другого читання, на забезпечення функціонування Українського культурного фонду, зокрема здійснення фондом заходів із підтримки проєктів, пропонується передбачити 250,7 млн грн (у першому читанні 145,7 млн грн), а на забезпечення діяльності Українського інституту книги, підтримку книговидавничої справи і популяризацію української літератури у світі - 278,5 млн грн (у першому читанні 178,5 млн грн).

Крім того, до другого читання Кабмін збільшив пропоноване фінансування Державної служби України з етнополітики та свободи совісті з 39,2 млн грн до 64 млн грн.

Водночас без змін у проєкті держбюджету-2025 залишилося фінансування Державного агентства з питань кіно (204,1 млн грн).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Концесією 1-го та контейнерного терміналів у порту "Чорноморськ" зацікавились понад 40 операторів та інвесторів

Феросплавні заводи у 2025р наростили експорт майже на чверть, імпорт впав більш ніж наполовину

Ціни на газ в Європі оновили максимум з червня, зросли за тиждень максимально більше ніж за два роки

Україна планує підписати міжурядову угоду з Чехією про технічне та фінансове співробітництво – Свириденко

Dragon Capital у 2025р інвестував в Україну майже $100 млн, в 2026р планує подальше зростання – Фіала

Україна у 2025р скоротила експорт сталевих напівфабрикатів більш ніж на чверть та значно наростила їх імпорт

НКРЕКП встановила максимальну граничну ціну на РДН та ВДР з 18 січня по 31 березня на рівні 15 тис. грн/мвт*год протягом всієї доби, на балансуючому ринку – 16 тис. грн/мвт*год

Банки в грудні скоротили фінансування розбудови нової енергогенерації до 48 МВт, з червня-24 обсяг досяг 1,34 ГВт

ПриватБанк у ніч на 17 січня призупинить операції з картками через регламентні роботи

Ринок новобудов впроваджує резервне енергоживлення на етапі проєктування - експерт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА