Інтерфакс-Україна
11:50 31.10.2024

Український виробник вогнезахисту "Ковлар Груп" за підсумками 9 міс. подвоїв випуск продукції

1 хв читати
Український виробник вогнезахисту "Ковлар Груп" за підсумками 9 міс. подвоїв випуск продукції

Найбільший український виробник вогнезахисних матеріалів "Ковлар груп" у січні-вересні 2024 року збільшив випуск продукції вдвічі порівняно з аналогічним періодом 2023 року, повідомили в пресслужбі компанії агентству "Інтерфакс-Україна".

"Ключовою складовою такого зростання є адаптація виробничого циклу до умов воєнного часу і висока конкурентоспроможність продукції Ammokote", - повідомив директор "Ковлар Груп" Костянтин Калафат.

Як повідомили в компанії, основними споживачами вогнезахисту 2024 року стали системні забудовники комерційної нерухомості та об'єктів інфраструктури.

Сьогодні компанія продовжує проводити науково-дослідні роботи з розроблення нових перспективних вогнезахисних матеріалів, необхідних для відновлення України. Це дає змогу утримувати розвиток української вогнезахисної галузі на світовому рівні та знижує імпортозалежність внутрішнього ринку протипожежних засобів.

Створена 2015 року "Ковлар Груп" є найбільшим українським виробником вогнезахисту, який займає близько 60% ринку вогнезахисних матеріалів України та пропонує понад 20 найменувань продукції під торговою маркою Ammokote.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ТОК Gulliver частково відновив роботу

АРМА озвучила пріоритети держави в управлінні активами IDS Ukraine

Ціна на дрова для населення та соцсфери до кінця опалювального сезону не зміниться – "Ліси України"

"ТК Домашній текстиль" у грудні почала експорт продукції в Швецію і новим партнерам з Балтії та Румунії

Уряд ухвалив рішення про створення АТ "Гарантований покупець" на базі держпідприємства

Українські цукровики в 2026р будуть прагнути закріпитися на ринку ЄС, щоб забезпечити згодом його самодостатність - "Укрцукор"

Колегія ДІЯРУ визнала можливою експлуатацію СВЯП-1 з відпрацьованим паливом ЧАЕС до кінця 2034р.

Мінекономіки оцінює зростання ВВП України в листопаді на рівні 5,3% проти 2,3% у жовтні

Антикорупційна стратегія НАЗК потребує відкритого та прозорого узгодження з громадськістю - Національна асоціація лобістів України

Нацбанк поки зберігає припущення щодо 5-6% дефіциту електроенергії у I кв.-2026

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА