Інтерфакс-Україна
14:59 07.10.2024

ДТЕК за тиждень відновив електропостачання 246 тис. абонентів у чотирьох областях

2 хв читати
ДТЕК за тиждень відновив електропостачання 246 тис. абонентів у чотирьох областях

Енергетикам операторів системи розподілу (ОСР) "ДТЕК Мережі" з 30 вересня до 6 жовтня вдалося повністю або частково відновити енергопостачання 347 населених пунктів, повернувши світло в домівки майже 246 тис. сімей Донецької, Дніпропетровської, Одеської та Київської областей.

"Донеччина залишається центром найбільш активних бойових дій зі щоденними обстрілами, дроновими, ракетними та авіаударами. За минулий тиждень вдалося відновити електропостачання в будинках майже 153 тис. місцевих жителів", - повідомляється в пресрелізі енергохолдингу в понеділок.

Як зазначили в компанії, дедалі частіше ворог також обстрілює Дніпропетровщину, через що регулярно пошкоджуються електромережі, а жителі області залишаються без світла. З 30 вересня до 6 жовтня фахівцям ДТЕК вдалося відновити низку пошкоджень мереж і повернути світло для 73,1 тис. сімей.

Продовжує потерпати від ворожих атак і Одеська область. Тут минулого тижня енергетики відновили світло для 18,1 тис. сімей, чиї будинки були знеструмлені внаслідок ворожих атак.

Крім того, зазнавала ворожих атак минулого тижня і Київська область. Із 30 вересня до 6 жовтня фахівці ДТЕК повернули світло в оселі 1,6 тис. сімей місцевих жителів, чиї домівки знеструмлювалися через обстріли.

"Від початку повномасштабного вторгнення ми повернули світло вже понад 14,9 млн родин Київщини, Дніпропетровщини, Одещини, Донеччини та міста Київ. У деяких населених пунктах, наближених до зони бойових дій, ми повертали світло вже десятки разів", - зазначив процитований у пресрелізі генеральний директор "ДТЕК Мережі" Олександр Фоменко.

"ДТЕК Мережі" розвиває бізнес із розподілу електроенергії та експлуатації електромереж у Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій та Одеській областях.

ОСР компанії обслуговують 5,5 млн домогосподарств і 158 тис. підприємств.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Метінвест" підтвердив інвестиції 5,7 млрд грн у ГЗК в Кривому Розі, розпочне проект згущення відходів на 9 млрд грн

Доля е/е у собівартості виробництва титанового концентрату в Україні зросла з 30 до більш 60% через тарифи – СЕО "Велти"

НБУ продовжив ще на 30 робочих днів розгляд документів Тігіпка на купівлю Ідея Банку

Створення фонду за угодою з США щодо корисних копалин потребуватиме залучення ЄС – Стефанішина

Українському бізнесу варто заходити на ринки, де відсутня РФ – торгпред України

Темпи відновлення ділової активності у лютому впали до мінімуму за останні два роки - ІЕД

Весняна посівна-2025 стартувала в Україні: у 15 областях засіяно 83 тис. га

Шмигаль: 15 областей засіяли вже 83 тис. га ярих зернових та зернобобових культур

АРМА продасть конфісковані судом облігації на суму майже 1,8 млрд грн

Австрія виділить Україні EUR5 млн на розмінування сільгоспземель і EUR2 млн на підтримку Grain from Ukraine

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА