Інтерфакс-Україна
11:26 23.09.2024

"Інтергал-Буд" має намір змонтувати системи автономного енергозабезпечення в усіх комплексах

2 хв читати
"Інтергал-Буд" має намір змонтувати системи автономного енергозабезпечення в усіх комплексах

Компанія "Інтергал-Буд" має намір до початку опалювального сезону змонтувати системи автономного енергозабезпечення в усіх комплексах, повідомила комерційна директорка "Інтергал-Буд" Анна Лаєвська в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

"Ми поставили за мету до початку опалювального сезону змонтувати системи автономного енергозабезпечення в усіх комплексах. У всіх комплексах, що будуються, забудовник це робить на 100% власним коштом. У всіх наших заселених будинках ми беремо на себе проєктування і послуги з організації монтажу, але просимо мешканців оплатити вартість обладнання", - повідомила вона.

За словами Лаєвської, йдеться про відносно невеликі платежі, приблизно 5-6 тис. грн із квартири, які забезпечать функціонування всіх необхідних систем.

"Ми ведемо переговори з ініціативними групами мешканців, загалом нашу пропозицію сприймають позитивно, тому що здійснення такого комплексу робіт не централізовано, а самостійно вимагає в рази більше - приблизно 20 тис. грн із квартири", - пояснила вона.

Раніше компанія в низці комплексів використовувала сонячну енергію для освітлення території, проте на цьому етапі розширювати практику на інші цілі не вважає за доцільне.

"Ми консультувалися. Для того, щоб заживити типову свічку на 25 поверхів, покрити всі базові системи, потрібно 400 кв. м сонячних батарей. Це, грубо кажучи, у півтора раза більше, ніж весь дах, плюс система інверторів, акумуляторів, техобслуговування. Але найсумніше, що в зимовий період ККД у сонячних панелей в українських умовах низький, тобто основного завдання не вирішить", - повідомила Лаєвська і додала, що компанія зупинилася на газовій генерації.

Будівельна компанія "Інтергал-Буд" працює на ринку житлової нерухомості з 2003 року. Компанія побудувала 170 будинків, на етапі реалізації 20 житлових об'єктів. Загальна площа проєктів становить 4,6 млн кв. м. Від початку 2024 року девелопер увів в експлуатацію об'єкти загальною площею 180 тис. кв. м.

Згідно з даними Opendatabot, дохід за 2023 рік становив 959,2 млн грн, чистий збиток - 22,9 млн грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС безстроково заморозив російські активи - AP

Diligent Capital Partners очолила $12 млн раунд інвестицій у філіппінський необанк Tonik

Україна за 11 міс. значно знизила експорт титановмісних руд, у березні-листопаді поставок не було

Бельгія вимагає від ЄС "автономних" гарантій за кредит Україні у розмірі EUR210 млрд – ЗМІ

ТОК Gulliver частково відновив роботу

АРМА озвучила пріоритети держави в управлінні активами IDS Ukraine

Ціна на дрова для населення та соцсфери до кінця опалювального сезону не зміниться – "Ліси України"

"ТК Домашній текстиль" у грудні почала експорт продукції в Швецію і новим партнерам з Балтії та Румунії

Уряд ухвалив рішення про створення АТ "Гарантований покупець" на базі держпідприємства

Українські цукровики в 2026р будуть прагнути закріпитися на ринку ЄС, щоб забезпечити згодом його самодостатність - "Укрцукор"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА