Інтерфакс-Україна
11:30 23.07.2024

"Енергоатом" уклав кредитну угоду на 181 млн фунтів під фінансування постачань Urenco ядерних матеріалів

1 хв читати
"Енергоатом" уклав кредитну угоду на 181 млн фунтів під фінансування постачань Urenco ядерних матеріалів
Фото: https://t.me/energoatom_ua/18640

АТ "НАЕК "Енергоатом" минулого тижня уклало кредитну угоду на 181 млн фунтів із консорціумом міжнародних банків, до складу яких входять Deutsche Bank і Barclays Bank, повідомила компанія в телеграм-каналі у вівторок.

Кредитні кошти за контрактом між "Енергоатомом" і британською Urenco будуть використані для фінансування постачань ядерних матеріалів - збагаченого і природного гексафториду урану.

Угоду укладено на п'ять років. Гарантію надає уряд Великої Британії через експортно-кредитне агентство UK Export Finance (UKEF). Державних гарантій з боку України не передбачено.

Як повідомлялося, у листопаді 2023 року "Енергоатом" і Urenco підписали контракт на постачання збагаченого уранового продукту для українських АЕС до 2035 року, з можливістю його пролонгації до 2043 року.

Крім того, між сторонами діють два контракти до 2025 року, згідно з якими НАЕК постачає британській компанії ядерні матеріали.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Парламент підтримав перший рамковий закон оновлення житлової політики

Розрив між ресурсами Фонду підтримки енергетики та потребами енергокомпаній близько EUR617 млн

DFC почала пошук компанії з надання адмінпослуг Американсько-українського інвестфонду

НБУ оштрафував ТОВ "Авентус Україна" на 2,45 млн грн

"Укрфінжитло" планує видати 70 тис. кредитів за програмою "єОселя" упродовж п’яти років – стратегія розвитку

НКРЕКП запустила реєстр електроустановок споживачів на альтернативних джерелах

"Київтеплоенерго" планує у 2025р встановити на 25% більше будинкових лічильників тепла, ніж торік

ЄБРР розглядає можливість надати EUR21,1 млн кредиту на проєкт Power One Фіали та Кудрицького

Зеленський провів нараду із Свириденко і Федоровим: готуються перші кроки оновленого уряду

Уся Україна відкрилася Заходу і розрив зі Сходом уже відбувся - СЕО "Метінвесту" про підсумки URC

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА