10:50 28.04.2022

"Укрпошта" запустила підписку на газети та журнали на ІІ півріччя 2022 року

2 хв читати
"Укрпошта" запустила підписку на газети та журнали на ІІ півріччя 2022 року

"Укрпошта" запустила початок підписної кампанії на газети та журнали на ІІ півріччя 2022 року.

Як зазначається у повідомленні на сайті компанії, внутрішньо переміщені особи можуть оформити переадресацію передплачених видань.

Оформлення підписки за електронними каталогами розпочалося з 25 квітня, а з 28 квітня стартувала передплата за друкованими каталогами для всіх регіонів України, крім територій Луганської, Донецької та Херсонської областей.

Відновлення доставки газет та журналів у звільнених населених пунктах відбувається за дотримання безпеки для клієнтів та працівників "Укрпошти".

Передплата проводиться:

- до 16 червня на видання загальнодержавної сфери розповсюдження;

- на місцеві видання (обласні, міські, районні) у строки, визначені відповідно до підписаних видавництвами (редакціями) договорів.

"Місцева преса допомагає людям отримувати таку потрібну наразі інформацію про новини в районах та областях. Особливо для тих українців, населені пункти яких звільнені, це й один із символів повернення до звичного життя, яке вони через окупантів тимчасово втратили", - наведено у повідомленні слова директора департаменту поштових послуг "Укрпошти" Сергія Гречка.

Інформація щодо роботи відділень "Укрпошти" щодня оновлюється на офіційному сайті компанії.

"Питання компенсацій за невихід видань під час бойових дій розглядають видавці та редакції, які відновили вихід газет. Вони визначають механізм компенсації (спарені номери, заміна видань іншим виданням, форс-мажор тощо). Остаточні рішення про можливі компенсації ухвалюватимуть видавці після припинення воєнного стану", - наголошується у повідомленні "Укрпошти".

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА