15:13 29.10.2020

"Укрпошта" відкрила передплату газет і журналів на 2021 рік

1 хв читати
"Укрпошта" відкрила передплату газет і журналів на 2021 рік

"Укрпошта" розпочала передплатну кампанію друкованих видань на перше півріччя 2021 року за електронною та друкованою версіями каталогу, повідомляється на сайті компанії.

Передплатити газети і журнали загальнодержавної сфери розповсюдження можна до 16 грудня 2020 року, зарубіжні - не пізніше 3 грудня.

Дати завершення передоплати на місцеві видання (обласні, міські, районні) визначаються відповідно до договорів, укладених із редакціями таких видань.

Оформити передплату можна в більше ніж 11 тис. відділеннях "Укрпошти", у листонош, а також можна скористатися сервісом "Онлайн передплата" на сайті компанії.

Передплата друкованих видань здійснюється відповідно до затверджених Міністерством інфраструктури тарифів.

В "Укрпошті" зазначають, що для передплати на 2021 рік є понад 3 300 найпопулярніших видань: понад 1 350 всеукраїнських газет і журналів, більше ніж 1 250 обласних і районних видань, а також майже 700 зарубіжних видань.

"По передплаті тільки на цей рік "Укрпошта" доставить споживачам майже 240 млн примірників друкованих медіа", - зазначив директор департаменту поштових послуг Сергій Гречко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

АМКУ дозволив "Укрнафті" отримати в управління активи "Татнафти"

Консультативна рада Мінекономіки запропонувала створити економічні кластери в західних областях України для розвитку промисловості

Рада прийняла за основу законопроєкт про реформу промислового забруднення - Железняк

Напрацьовуються рішення щодо забезпечення скрапленим газом вразливого населення прифронтових територій Харківщини - Мінреінтеграції

Крос-курси основних світових валют 20 червня на 16.01

Офіційні (облікові) курси банківських металів на 21 червня - НБУ

Офіційні курси Національного банку України на 21 червня

Оновлений "транспортний безвіз" з ЄС передбачає низку взаємних зобов'язань щодо ліцензій на перевезення та маркування вантажівок – Шмигаль

Єврокомісія посилила вимоги до українських перевізників у межах транспортного безвізу

ПриватБанк почав приймати заявки на кредитування розподіленої генерації за програмою "5-7-9%"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА