Інтерфакс-Україна
18:47 09.12.2019

До кінця року держава знатиме про якість інтернету у всіх соцоб'єктах - Гончарук

1 хв читати
До кінця року держава знатиме про якість інтернету у всіх соцоб'єктах - Гончарук

Інформація про якість інтернету в усіх соціальних об'єктах країни, зокрема освітніх та медичних закладах, бібліотеках, музеях і центрах надання адміністративних послуг, буде доступна вже до кінця цього року, заявляє прем'єр-міністр України Олексій Гончарук.

"Минулого тижня я доручив міністерствам та іншим органам виконавчої влади спільно з Міністерство цифрової трансформації України перевірити всі соціальні об’єкти та пункти надання послуг на доступ до якісного інтернету. Ми вже маємо офіційну статистику щодо підключення до інтернету українських шкіл. На черзі - дитсадки, бібліотеки, лікарні, ЦНАП, музеї та інші об’єкти. Це дасть змогу ефективно використати бюджетні кошти на підключення до широкосмугового доступу важливих соціальних об’єктів", - написав Гончарук на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

За словами прем'єра, сучасний і швидкісний інтернет в лікарнях, навчальних закладах або центрах надання послуг дасть змогу українцям отримувати якісніші послуги, а також не втрачати зв'язок із державою та одне з одним.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мережа "Ябко" заперечує причетність до вилученої на кордоні в п’ятницю партії техніки Apple

Кількість користувачів Starlink Direct to Cell в Україні перевищила 3 млн, найбільша активність - у 5 містах

Ajax Systems у 2025р. збільшила кількість співробітників на 19% та користувачів на 29%

Кабмін призначив Борнякова в.о. міністра цифрової трансформації

"Київстар" отримав дозвіл на продовження тестування технології Starlink Direct to Cell до 20 квітня 2026 р.

Держсистему онлайн-моніторингу азартних ігор вводять у промексплуатацію, ринок має 6 міс. на приєднання - PlayCity

monobank додав завантаження інвойсів для платежів за IBAN

Мобільні оператори звітують про десятки тисяч абонентів, які скористалися пілотним 5G у центрі Львова

Штучний інтелект-стартап Deepgram провів інвестраунд з оцінкою в $1,3 млрд

НКЕК обмежила в Україні інтернет-доступ до платформи прогнозів Polymarket

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА