Інтерфакс-Україна
15:06 10.04.2019

lifecell планує запустити сервіс Paycell із фізичною дебетною карткою "Простір" від банку "Восток"

1 хв читати
lifecell планує запустити сервіс Paycell із фізичною дебетною карткою "Простір" від банку "Восток"

Оператор мобільного зв'язку компанія lifecell планує запустити сервіс мобільних грошей Paycell, що надає можливість отримувати фізичну дебетову картку системи "Простір" від банку "Восток" у червні 2019 року.

Про це повідомили представники материнської компанії Turkcell на зустрічі з журналістами у Стамбулі.

За словами представників Turkcell, у Туреччині ця система також дозволяє мати фізичну платіжну карту Paycell Visa, однак вони не уточнили, чи буде ця опція доступна в Україні.

За словами директора ТОВ "Пейселл" в Україні Олександра Мартиненка, в Україні фізична припейд-картка буде надана національною системою "Простір". Водночас, за його словами, можливість кредитування наразі не передбачається.

На сайті lifecell Paycell зараз представлена система онлайн-платежів, що надає можливість поповнювати мобільний рахунок, оплачувати низку послуг, зокрема здійснювати комунальні платежі.

Раніше lifecell анонсував запуск фінансових послуг наприкінці 2018 року

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Нова пошта" у 2025р покращила різдвяний рекорд щоденного опрацювання відправлень на 7,1%

Ключовим у можливому збільшенні оподаткування посилок з імпортом є модель його впровадження – "Нова пошта"

Держбюджет щороку втрачає близько 19 млрд грн за оцінки нелегального грального ринку у 50% – керівник PlayCity

PlayCity планує повноцінно підключити гральний бізнес до системи онлайн-моніторингу у 2026р. – керівник

PlayCity спільно з Мінцифрою працюють над змінами в Податковий кодекс та 3 закони - керівник держагентства

Гендиректор "Укрпошти" сподівається на реалістичні рішення щодо оподаткування посилок

Кількість абонентів 5G у світі досягне 6,4 млрд у 2031 році - Ericsson

Пункти незламності відтепер зможуть мати інтернет через xPON або Starlink - перший віцепрем’єр

Кабмін пропонує встановити в Україні 7 січня Днем програміста

Уряд ухвалив постанову про можливість подання заяв на ліцензії у сфері грального бізнесу через портал "Дія"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА