Інтерфакс-Україна
13:44 03.04.2025

"Експоцентр" обрав переможця конкурсу на дослідження історії та концепції ВДНГ як радянського ідеологічного простору

1 хв читати
"Експоцентр" обрав переможця конкурсу на дослідження історії та концепції ВДНГ як радянського ідеологічного простору

Національний комплекс "Експоцентр України" обрав переможця конкурсу на дослідження історії та концепції ВДНГ як радянського ідеологічного простору, що має стати основою для створення Музею монументальної пропаганди. 

Згідно з протоколом засідання Конкурсної комісії з проведення мистецького конкурсу із проведення дослідження історії ВДНГ №87 від 2 квітня, переможцем конкурсу затверджено громадську організацію "Культурні Практики".

Також затверджений запропонований проєкт з робочою назвою "ВДНГ: Переосмислення".

Варто зазначити, що "Культурні Практики" були єдиним учасником конкурсу.

Як повідомлялося, 20 березня Національний комплекс "Експоцентр України" оголосив конкурс на дослідження історії та концепції ВДНГ як радянського ідеологічного простору, що має стати основою для створення Музею монументальної пропаганди на території ВДНГ. Відзначалося, що ідея створення такого музею виникла ще у 2016 році, проте сьогодні вона є особливо актуальною. Зокрема, ще у 2008 році 19 об’єктів "Експоцентру" внесли до Державного реєстру нерухомих пам’яток як комплексну пам’ятку архітектури та містобудування місцевого значення, а у 2021 році Кабінет міністрів змінив її статус на національний.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих у Чернігові зросла до п'яти – військова адміністрація

Кабмін збільшив до 50 років максимальний термін дії договору на безоплатне користування культовим майном

Удар про Новошахтинському НПЗ в РФ завдано ракетами Storm Shadow – Генштаб

Військовослужбовець отримав тяжкі травми внаслідок нападу цивільного на Рівненщині, відкрита справа

Генштаб ЗСУ підтвердив ураження порту "Темрюк" в РФ та повідомив про атаку на аеродром "Майкоп" і ремонтний підрозділ окупантів

Окупанти опівдні у Різдво обстріляли середмістя Херсона, загинула людина

Влучання в п'ятиповерхівку в Чернігові: загинула людина, троє зазнали поранень, серед них – дитина

У Чернігові окупанти влучили в п'ятиповерхівку, атакували об'єкт критичної інфраструктури

Держетнополітики не виявила ознак афілійованості управління Одеської єпархії РПЦ закордоном із забороненою організацією

Справжня зима зі снігом та хуртовинами йде в Україну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА