11:27 10.08.2023

Рада закликає лідерів і парламенти іноземних держав обмежити в'їзд на їхню територію спортсменів з РФ і Білорусі

1 хв читати
Рада закликає лідерів і парламенти іноземних держав обмежити в'їзд на їхню територію спортсменів з РФ і Білорусі

Верховна Рада ухвалила звернення до лідерів і парламентів іноземних держав із закликом обмежити в'їзд на їхню територію російських і білоруських спортсменів, а також спортивних делегацій Російської Федерації та Республіки Білорусь.

Ухвалення відповідного проєкту постанови №9409 підтримали 306 народних депутатів на пленарному засіданні в четвер, повідомив член фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко.

"Верховна Рада вважає, що перебування таких осіб на територіях інших держав загрожує стабільності та національній безпеці. Тому звертаємося до лідерів і парламентів іноземних держав із проханням обмежувати в'їзд на свою територію російським і білоруським спортсменам, спортивним делегаціям. Тоді як МОК і деякі міжнародні спортивні федерації не спроможні впоратися з викликами часу, переконані, що це під силу державним органам", - наголошується в документі.

Водночас український парламент закликає президента Франції Еммануеля Макрона та всіх відповідальних осіб не допустити на свою територію "рашистів, що прикриваються спортом, і білорусів, які сповідують антилюдську пропаганду", оскільки 2024 року Олімпійські ігри відбуватимуться в Парижі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА