15:12 06.05.2021

Pfizer безкоштовно передасть вакцини для учасників Олімпіади у Токіо

2 хв читати
Pfizer безкоштовно передасть вакцини для учасників Олімпіади у Токіо

Компанії Pfizer і BioNTech оголосили, що безоплатно передадуть Міжнародному олімпійському комітету (МОК) дози своєї вакцини від COVID-19 для імунізації тих учасників Олімпіади 2021 року в Токіо, які цього захочуть.

"Pfizer і BioNTech сьогодні повідомили про підписання меморандуму про взаєморозуміння з МОК, щоб передати дози вакцини від COVID-19. Це допоможе прищепити спортсменів та членів їхніх делегацій, які мають брати участь в Олімпійських та Паралімпійських іграх у Токіо. Початок Ігор намічено на 23 липня 2021 року", - йдеться в заяві Pfizer.

Компанія зазначає, що планує наприкінці травня передати перші дози вакцини збірним деяких країн. "Завдання полягає в тому, щоб учасники ігор встигли отримати і другу дозу до приїзду в Токіо", - пояснює Pfizer.

"Рішення подарувати ці дози вакцини ніяк не вплине на виконання зобов'язань компаній із передачі країнам доз вакцини від COVID-19", - заявляють у компанії.

Pfizer нагадує, що для учасників Олімпіади вакцинація не є обов'язковою.

У березні 2021 року голова МОК Томас Бах повідомив, що учасникам Олімпійських ігор у Токіо цього року та зимових ігор у Пекіні у 2022 році запропонують вакцинуватися китайським препаратом.

"Китайський олімпійський комітет запропонував підготувати додаткові дози вакцини для учасників ігор у Токіо 2021 року та в Пекіні 2022 року", - сказав Бах, виступаючи в Лозанні.

"МОК заплатить за ці додаткові дози вакцин для олімпійських та паралімпійських команд", - зазначив голова МОК.

Бах пояснив, що китайська сторона пропонує постачати спортсменів її вакциною або безпосередньо - у тих випадках, коли між державами є домовленості про застосування цього препарату, або через міжнародні механізми.

За його словами, на сьогодні значна кількість спортсменів і так вже пройшли вакцинацію у своїх країнах.

Олімпійські та Паралімпійські ігри в Токіо мали відбутися влітку 2020 року, проте через пандемію коронавірусу їх довелося перенести на нинішній рік. У результаті Олімпіада відбудеться з 23 липня до 8 серпня, Паралімпіада - з 24 серпня до 5 вересня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА