Інтерфакс-Україна
13:25 31.01.2018

Південна Корея дозволила туристам, які їдуть на Олімпіаду, ще місяць подорожувати країною

1 хв читати
Південна Корея дозволила туристам, які їдуть на Олімпіаду, ще місяць подорожувати країною

Іноземні туристи, які приїжджають до Південної Кореї на Олімпійські ігри за короткостроковою візою, зможуть продовжити перебування в країні на 30 додаткових днів, повідомляє в середу Національна організація з туризму Південної Кореї (НОПК).

"Іноземні туристи, які приїхали до Південної Кореї на Олімпійські ігри в Пхьончхані 2018, зможуть затриматися тут на місяць довше, щоб вдосталь насолодитися подорожжю країною", - йдеться в повідомленні.

Туристам, які приїхали стежити за Олімпійськими змаганнями до Кореї за короткостроковою туристичною візою, або іноземним громадянам, які можуть перебувати на території країни без візи протягом певного періоду, відповідно до договору про скасування візового режиму, до дозволеного угодою терміну додаються 30 додаткових днів.

Бажаючим отримати дозвіл на продовження терміну перебування в Кореї необхідно зібрати низку документів (зокрема квиток на одне зі змагань) і подати заяву до імміграційної служби. Зареєструватися для продовження перебування можна з 9 січня до 16 березня.

XXIII Зимові Олімпійські ігри відбудуться в південнокорейському Пхьончхані з 9 до 25 лютого 2018 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відбулося жеребкування ЧС-2026: Україна потенційно потрапить до групи F - ЗМІ

Міністр спорту про ситуацію з Лискун: Це результат системної роботи ворога і недопрацювання України у формуванні національної ідентичності

Держбюджет-2026 передбачає 6,8 млрд грн фінансування сфери молоді та спорту

Президент НОК увійшов до Координаційної комісії Європейських ігор-2027

Україна виграла медальний залік Дефлімпійських ігор-2025 у Токіо – ЗМІ

Україна має пройти Швецію для подальшої боротьби за путівку на ЧС-2026 з футболу

Україна закликала World Aquatics переглянути допуск російських та білоруських спортсменів до командних змагань

Збірна України обіграла збірну Ісландії з рахунком 2:0 і вийшла у плейоф відбору ЧС-2026

Міністри та урядовці країн-партнерів просять МПК надати роз'яснення щодо наслідків повернення НПК Росії та Білорусі

Мінспорту позбавило самбіста Риндовського спортивних звань

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА