Інтерфакс-Україна
21:24 05.12.2017

З ОКР буде стягнуто $15 млн для заснування міжнародного агентства допінг-тестування

1 хв читати
З ОКР буде стягнуто $15 млн для заснування міжнародного агентства допінг-тестування

Міжнародний олімпійський комітет має намір стягнути з Олімпійського комітету Росії $15 млн, заявив голова МОК Томас Бах.

"Ми маємо намір стягнути $15 млн з Олімпійського комітету Росії для заснування міжнародного агентства допнг-тестування для зміцнення міжнародної антидопінгової діяльності", - сказав Т.Бах на прес-конференції у вівторок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін врегулював мінімальну кількість посад тренерів-викладачів залежно від місця розташування ДЮСШ

Зеленський позбавив низку спортсменів виплати державних стипендій

Бідний погодив повернення спортуніверситетів у сферу відання Мінспорту

Кабмін затвердив соціальну програму розвитку фізкультури і спорту до 2030р.

Бідний обговорив з українськими молодими спортсменами за кордоном питання контрактів і відбору в збірні

Легкоатлетичний манеж у Черкасах постраждав від російського обстрілу - міністр спорту

Рада закликала Міжнародний паралімпійський комітет заборонити участь представників РФ та Білорусі у спортивних змаганнях

Зеленський позбавив Бубку та Клочкову держстипендій, Беленюк розцінює це як заклик повернутися в Україну

Рада закликала УЄФА заборонити участь білоруських команд у міжнародних змаганнях

Закон про європейську модель спорту може сприяти збільшенню до 40% кількості українців, які займаються спортом, - Бідний

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА