18:49 08.09.2024

Україна виборола ще одне "срібло" на Паралімпійських іграх-2024 і завершує змагання з 82 медалями

1 хв читати
Україна виборола ще одне "срібло" на Паралімпійських іграх-2024 і завершує змагання з 82 медалями
Фото: Getty Images

Збірна України здобула "срібло" в пауерліфтингу та завершує Паралімпійські ігри-2024 з 82 медалями, повідомляє Міністерство молоді та спорту в неділю.

"Срібну крапку у виступах українців на XVII літніх Паралімпійських іграх поставив пауерліфтер Антон Крюков. У ваговій категорії понад 107 кг 36-річний спортсмен із Маріуполя посів друге місце з результатом 251 кг", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що для Антона Крюкова це була третя Паралімпіада та перша здобута паралімпійська медаль.

Загалом, підсумовує Міністерство, Паралімпійські ігри в Парижі-2024 збірна України завершує з 82 медалями (22 золотих, 28 срібних, 32 бронзових) на сьомому місці в медальному заліку та на п'ятому місці за загальною кількістю нагород.

Переможцем медального заліку Паралімпіади-2024 став Китай, який закінчив Ігри в Парижі із 220 нагородами (94 золоті).

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Володимир Кличко провів тренування для ветеранів у реабілітаційному центрі "Титанові"

Затверджено нові критерії критичності підприємств у сфері фізичної культури та спорту

Чемпіон світу зі стильового карате Олександр Семенюк загинув під час виконання бойового завдання

Подати заяву на щоквартальні 1,5 тис. грн на оплату послуг спортклубів для УБД можна буде через "Дію"

Інформацію про 100 загиблих на війні спортсменів розміщено на сайті "Янголи спорту" за 2024 р.

Львівські ФК "Карпати" і "Рух" заявили про об'єднання в сезоні 2025/26 рр.

Кабмін передав від Міносвіти до Мінспорту Центр фізвиховання та спорту учнів і студентів

Мінспорту: 24 об'єкти спортивної та 19 об'єктів молодіжної інфраструктури постраждало в Україні у 2024 р.

Мінспорту створить науково-освітній спортивний кластер на базі трьох вишів

В Україні двох тренерів і 26 спортсменів позбавлено 37 спортивних звань у 2024 р. у зв'язку з довічною дискваліфікацією - Мінспорту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА