Інтерфакс-Україна
14:08 09.08.2024

Українки Лузан і Рибачок вибороли срібну медаль у веслувальному спринті на каное-двійці на Олімпіаді-2024

1 хв читати

Українки Людмила Лузан і Анастасія Рибачок вибороли срібну медаль у веслувальному спринті на каное-двійці на 500 м на Олімпійських іграх-2024 у Парижі.

Спортсменки подолали дистанцію за 1:54,30 хвилини.

У цих змаганнях перше місце посів Китай, а третє - Канада.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президент НОК закликає владу Чернівців не допустити знищення басейну в місті

В Сумах починають відновлення Палацу студентського спорту, пошкодженого внаслідок російської агресії

Україна вітає рішення FIDE щодо Росії – міністр Бідний

ФІДЕ зупинила членство Федерації шахів Росії

Мінспорту опрацьовує проєкт будівництва льодової арени в Києві

Міжнародний союз велосипедистів зняв усі обмеження з білоруських спортсменів

Міжнародна федерація фехтування скасувала всі обмеження для спортсменів з РФ та Білорусі

Петиція Гераскевича про позбавлення Бубки звання "Герой України" і накладання санкцій не набрала необхідних голосів

Мексика погодилася прийняти в себе збірну Ірану з футболу на час чемпіонату світу

Європейська федерація гімнастики зняла обмеження з росіян та білорусів після рішення World Gymnastics

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА