Інтерфакс-Україна
16:49 22.05.2024

Укрексімбанк увійшов до топ-4 найприбутковіших банків України

2 хв читати

Прибуток українських банків після оподаткування за 1 квартал 2024 року, за даними НБУ, склав 40,5 млрд грн. Банки заробили на 18% більше, ніж за той самий період минулого року.

За 2023 рік банківський сектор України отримав 83,2 млрд грн чистого прибутку після оподаткування. Це майже вчетверо вище показника за 2022 рік та на 8% вище за результати 2021 року.

76,64 млрд грн податків банки сплатили до державного бюджету, згідно з новим законом, що у 10 разів більше, ніж рік тому.


Укрексімбанк – серед 4 найприбутковіших банків України

Укрексімбанк за січень-березень 2024 року заробив для держави 2,474 млрд гривень.

У 2023 році фінансовий результат Укрексімбанку прогнозовано складе рекордні в історії банку 5,7 млрд грн., точна сума прибутку банку буде підтверджена результатами незалежного аудиту, який триває.

За 2023 рік Банк сплатив до державного бюджету 2,502 млн грн податку на прибуток.

Станом на 1 квітня 2024 року АТ «Укрексімбанк»*:

№1 на банківському ринку за обсягом кредитного портфеля юридичних осіб (з урахуванням резервів) (76,9 млрд грн); №1 за обсягом коштів клієнтів – юридичних осіб (152 млрд грн); Лідер за обсягом адміністрування коштів від МФО (9,75 млрд грн). №1 за обсягом фінансування українських компаній (14,4%). * За даними наглядової статистики НБУ та систем управлінського обліку банку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Івано-Франківську розпочав роботу 10-й центр ментального здоров’я всеукраїнської мережі ПОВЕРНЕННЯ

REDMI Note 15 в Алло: Надійність титана. Вигідні умови на старті продажів

Четверта хвиля курсу: як зробити ШІ вашим редакційним асистентом

Палатний про претензії центральної влади до Кличка

ОТП БАНК спрямував майже 67 млн грн на благодійні ініціативи у 2025 році

ФАО запускає онлайн-навчання з біобезпеки для мисливських господарств України на AgriAcademy

В Україні стрімко зростає попит на сонячні панелі: Арран Індастрі запускає швидкі поставки для бізнесу та домогосподарств

Відкрите звернення колективу Інституту фізико-органічної хімії і вуглехімії НАН України до МОН та влади

Вартість активів фонду S1 ВДНГ зросла на 5,7% у доларі за результатами незалежної оцінки

Майданчик УУБ – лідер із підготовки учасників малої приватизації: підсумки роботи 2025-го

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА