Інтерфакс-Україна
16:49 20.01.2022

«Інтергал-Буд» визнано забудовником року

1 хв читати

Стали відомі Лауреати премії «Український Будівельний Олімп-2021», професійної нагороди, яка визначає кращі девелоперські та будівельні компанії. Так, за підсумками 2021 року кращим забудовником було визнано «Інтергал-Буд», яка отримала відзнаку за досвід, професіоналізм та відповідальність.

В Експертну Раду премії входять представники професійних спілок та асоціацій підприємців, ріелторів, фахівців з нерухомості. Відбір лауреатів премії здійснюється методом експертних оцінок. Основними критеріями відбору є репутація компанії в професійному співтоваристві; наявність інновацій, технічних і технологічних нововведень; виконання зобов'язань перед клієнтами; нові проєкти, програми, об'єкти житлової нерухомості.

Підставами для нагородження «Інтергал-Буд», за словами Експертної Ради, стали реалізація масштабних житлових проєктів, динамічні темпи розвитку та широка географія будівництва, високий рівень комфорту та якості забудов, вигідні ціни та власні програми, що дозволяють придбати житло на виплат.

Зазначимо, що це не вперше, коли професійне середовище відзначає роботу компанії. «Інтергал-Буд» є лауреатом премії вже кілька років поспіль, що є яскравим свідченням якості роботи та стабільного розвитку забудовника.

https://intergal-bud.com.ua/news/interhal-bud-vyznano-zabudovnykom-roku

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

CEO IDS Ukraine Марко Ткачук - у ТОП-20 лідерів українського бізнесу

Порошенко: ще сім комплексів "Ай-Петрі" прикриватимуть наше небо, один з них йде у Кривий Ріг

Фініш для бігунів — старт для відновлення: IDS Ukraine передає 1 млн грн на потреби центру реабілітації воїнів Next Step

Хто отримає 1 мільйон гривень за службу в бойових умовах: про умови виплати розповідають юристи

Позиція парафії Св. Миколая щодо апеляційних скарг Мінкульту та Будинку органної музики

Як захистити себе та рідних: у НЦВТ "МІСТ" навчають бути готовим до війни

Отриманий сертифікат про прийняття в експлуатацію будинку №4 комплексу Krona Park II

Громада, ветерани, бізнес: у Макарові починають будувати унікальний Амфітеатр відновлення

Форум "Industrial Evolution" відбудеться 24 квітня 2025 року в Індустріальному парку «Біла Церква»

Авто з пробігом за вигідною ціною: на Ponova by OTP Bank понад 28,5 тисяч пропозицій зі знижкою до ‒30%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА