18:03 25.11.2021

Відкрита дискусійна панель "Трансформація сільського господарства за допомогою цифрових технологій"

2 хв читати

Изображение выглядит как текст

Автоматически созданное описание

Віртуальна реальність: в якій саме мірі технології впливають на успіх сільгоспвиробника?

Дата: 02 грудня 2021 (четвер);

Початок: 14:00;

Посилання: 

Протягом останніх двадцяти років технології сильно змінилися. Завдяки їх швидкому розвитку ми досліджуємо, взаємодіємо, купуємо і живемо по-іншому. Сільське господарство не стало винятком. Аграріям вже не обійтись без супутників, дронів та штучного інтелекту. Дуже важливого значення набувають технології, які допомагають збирати данні. Проте уявлення про сучасного сільгоспвиробника можуть бути досить різні – від маленького фермера у кабіні старенького трактора до високотехнологічної техніки та тисячі гектар. Іноді може скластися враження, що лише високотехнологічні господарства використовують цифрові технології. Але це не правда. Так само як всі люди на планеті використовують смартфони, сільгоспвиробники захищають свій врожай за допомогою цифрових технологій. Але чи дійсно діджиталізація може трансформувати сільське господарство?  Чи може аграрій вирощувати більше врожаю, використовуючи менше ресурсів?

Про це і поговоримо 2 грудня, в 14:00 на відкритій панельній дискусії «Трансформація сільського господарства за допомогою цифрових технологій»:

  • Чи можна збільшити довіру, прозорість, зменшити ризики та отримати економічний ефект у взаємовідносинах з клієнтом надаючи нові технології, нові можливості, наукову складову?
  • Як нові моделі ціноутворення за результатами та цифрові інструменти допомагають створити сталу продовольчу систему?
  • Як інвестиції у розвиток нових безпечних засобів захисту рослин, інноваційну генетики та цифрові інструменти допомагають аграріям отримати якісніші врожаї та зменшити навантаження на екологію?
  • Яку роль відіграють дані у прийнятті сільськогосподарських рішень?

Ці та інші актуальні питання обговорюватимуть учасники панельної дискусії:

  • Ольга Трофімцева, Президент Української Агропродовольчої Платформи
  • Сергій Сичевський, менеджер з розвитку бізнесу, "Байєр"
  • Дмитро Зайцев, Керівник служби точного землеробства, Контінентал Фармерз Груп
  • Микола Чорнонос, Керівник відділу Точного землеробства та Телеметрії в Україні, Молдові, Скандинавії та Прибалтиці, CNH Україна
  • Кирило Дружинін,  Директор з інновацій, Agrain

Модератор: Олег Нів’євський, керівник Центру досліджень продовольства та землекористування, професор Київської школи економіки

Партнери: компанія "Байєр".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА