15:39 25.10.2021

Павло Клімкін: Школа – це про наших дітей та майбутнє, про яке треба думати вже сьогодні

1 хв читати
Павло Клімкін: Школа – це про наших дітей та майбутнє, про яке треба думати вже сьогодні

Співзасновник Центру національної стійкості та розвитку Павло Клімкін 16-17 жовтня відвідав форум "Liberal Arts" у Хмельницький області.

Разом з освітянами та лідерами ОТГ Хмельниччини він обговорив питання освіти, її фінансування, роботи з ОТГ та ролі вчителя.

"Захід показав, що ми часто говоримо про сучасну освіту, вигадуємо, якою вона повинна бути, але не розуміємо, що першочергово це – про людей. Треба подивитись навколо себе та відчути, що саме потрібно дитині і які знання вона повинна отримувати, а також що у цій системі потрібно вчителю", - розказав на форумі Павло Клімкін.

Також він підкреслив, що світ змінюється, а тому освіта в Україні повинна виховувати дитину, яка може долати сучасні виклики.

Окремим питанням на форумі обговорювали роль сучасного вчителя, який у школі повинен стати для дитини ментором та розкрити її творчий потенціал, допомогти напрацювати базу. Адже справжні лідери проявляються ще у школі, треба лише вчасно це побачити.

Сільські вчительки жалілись Павлу Клімкіну на те, що часто діти залучені до домашнього господарства і пропускають школу.

"Молодь – це агенти сучасних змін і ми повинні їх вчасно підтримати", - підсумував Павло Клімкін.

Захід був організований випускниками Української академії лідерства та Білогірською селищною радою.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА