16:39 01.07.2021

"Олігархам не дуже страшно", – Руслан Рябошапка прокоментував закон про деолігархізацію

1 хв читати
"Олігархам не дуже страшно", – Руслан Рябошапка прокоментував закон про деолігархізацію

Співзасновник Центру національної стійкості та розвитку Руслан Рябошапка в ефірі 4 каналу у програмі "Чільне" зауважив, що внаслідок того, що запропонований закон про деолігархізацію не передбачає серйозних наслідків, то "олігархам не дуже страшно".

"Це просто красива деолігархічна, серіальна картинка. Президент вибрав собі ворога, якого не дуже любить населення, оскільки на цих людей навішали ярлики, вони розкрадали національне багатство, грабували людей. Тепер Президент з цими людьми-олігархами нібито бореться і людям нібито подобається: жорсткий закон і Президент особисто за це воює. З іншого боку, олігархам не дуже страшно, тому що, як то кажуть, не дуже боляче. Наслідків особливих цей закон не передбачає", – коментує Руслан Рябошапка.

Крім того, він звертає увагу на те, що Президенту не потрібні нові інструменти, щоб провести реальну деолігархізацію, оскільки у нього є все необхідне: є правоохоронна система, регулятори (Антимонопольний комітет), тому з економікою, конкуренцією в бізнесі, медіа можна уже навести лад.

Нагадаємо, Руслан Рябошапка є одним із співзасновників Центру національної стійкості та розвитку (https://www.cenrd.org/), який був заснований у 2020 році ним разом з Олександром Данилюком та Павлом Клімкіним.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Профілактика захворювань рослин за допомогою правильного догляду

Чеські партнери надали рятувальникам Мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС України новітню систему pTRACK

Унікальний заповідний ліс Рівненщині "Макове болото" продають під видобуток торфу - екоактивісти

На Оболонському острові 100-літніх дерев не існувало, а замість знесених аварійних висадили в 5 разів більше, - гендиректор "Плесо"

Група TAS виходить на європейські ринки: модернізація виробництва, інноваційні продукти та міжнародні стандарти якості

Як знайти роботу в ІТ: курси чи диплом?

Група дітей загиблих українських прикордонників прибула на відпочинок до Ізраїлю

Група компаній АМ-БІТС виходить на міжнародний ринок під брендом Dataslab

Sense Bank починає кредитувати об’єкти первинної нерухомості

Як знайти роботу в ІТ: курси чи диплом?

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА