Інтерфакс-Україна
16:09 18.06.2025

Одеса долучилася до списку міст, де працює 1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

2 хв читати

Географія доступності 1 центру рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ зазнала розширення - до мапи міст, де діють представництва, додалася славна козацька перлина на березі Чорного моря - місто Одеса.

Сьогодні, 18 червня 2025 року, на Центральному залізничному вокзалі міста Одеси відбулося відкриття стаціонарного пункту 1 центру рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ. Подібні пункти, відкриття яких ініціював очільник Центру, підполковник Руслан Фурдило, вже діють у Львові, Києві та Дніпрі, а відсьогодні - і в Одесі.

Що пропонують військові рекрутери 1 центру Сухопутки?

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ - це окремий підрозділ, сформований відповідно до директиви Міністра оборони України та Головнокомандувача Збройних Сил України. Завдяки його роботі кожен в Україні має можливість самостійно обрати собі місце служби в лавах Сухопутних військ - від посади до підрозділу та місця несення служби.

Перейшовши за посиланням https://lfrecruiting.com.ua/brigades, ви можете детально ознайомитися зі списком бойових підрозділів і їхніми посадами, а тоді вже підійти до фахівців Центру в Одесі. Якщо ви цього не зробите, то всю необхідну інформацію рекрутери донесуть вам самі. Більше того - допоможуть обрати оптимальну посаду, враховуючи ваш цивільний досвід, фізичні можливості, вміння та звання.

Слід зауважити, що в 1 центрі рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ службу проходять учасники бойових дій, а тому з власного досвіду завжди знають, що підказати, на що звернути увагу рекруту при виборі посади в Силах оборони України.

Серед переваг, які пропонує 1 центр рекрутингу Сухопутних військ в Одесі, слід відзначити можливість формування на місці всіх необхідних документів, зокрема і для підписання контракту за проєктом "Контракт 18-24" - від особової справи до проходження психологічних тестів і ВЛК. Таким чином, тут ви отримаєте повний пакет послуг, які раніше були доступні лише при особистому відвідуванні офісу 1 центру рекрутингу Сухопутки в Києві.

Безпілотні системи змінюють хід війни та безпосередньо впливають на правила й умови ведення бойових дій. Тому багато українців обирають посади операторів дронів. Якщо ви також розглядаєте такий варіант, то на території одеського хабу 1 центру рекрутингу Сухопутних військ маєте можливість протестувати свої навички на симуляторі. Адже лише після нальоту певної кількості годин саме на таких симуляторах у подальшому бійців допускають до бойових дронів. Тому - приходьте й випробуйте свої можливості!

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Майданчик УУБ – лідер із підготовки учасників малої приватизації: підсумки роботи 2025-го

Як вибрати школу в другому семестрі? Поради для батьків

GGBET — новий титульний партнер Федерації баскетболу України

У Києві розпочав роботу 9-й центр ментального здоров’я всеукраїнської мережі ПОВЕРНЕННЯ

IDS Ukraine спрямувала понад 638 млн грн на благодійність: підсумки гуманітарної місії за 2022–2025 роки

5,3 млн грн на нову операційну в Інституті травматології та ортопедії НАМН України від Благодійного фонду Родини Жебрівських і Farmak

Наука виходить за межі класних кімнат: освітня ініціатива «Світ дослідників» від Henkel відтепер доступна в застосунку Мрія

Політична партія "Слуга Народу" спрямувала 92 млн грн на закупівлю понад 1000 дронів-перехоплювачів

Класифікатор професій: як уникнути помилок при введенні нових посад

ІНВЕСТИЦІЙНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КОНГРЕС (IBC) + Real Estate Market Awards відбудуться 26 березня у Києві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА