Інтерфакс-Україна
18:20 03.01.2023

Шмигаль: Міністерства мають займатися виробленням політик і правил, а не управлінням реальним сектором

1 хв читати
Шмигаль: Міністерства мають займатися виробленням політик і правил, а не управлінням реальним сектором

Міністерства мають займатися виробленням політик і правил, а не управлінням реальним сектором, заявляє прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Продовжуємо реформу державного управління. Чиновників має поменшати. Міністерства мають займатися виробленням політик і правил, а не управлінням реальним сектором. Диджиталізація стане основою нового формату взаємодії держави, громадян та бізнесу", - сказав Шмигаль на засіданні уряду у вівторок.

Крім того, за його словами, у деяких секторах держава буде активним гравцем насамперед через чутливість цих секторів із питань національної безпеки, незважаючи на курс на приватизацію.

"У 2023 році рухатимемося зі створення єдиних державних компаній у сфері трьох стратегічних ресурсів: земля, вода та ліси. Замість розпилення, що породжує корупцію, уніфікація та суворий контроль над діями менеджерів. Державна власність має приносити доходи Україні для її стійкості сьогодні та для її розвитку завтра", - підсумував він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" ініціює спецзасідання Ради щодо переговорів у США і просить запросити на неї Зеленського

Перемовини Зеленського та Трампа нічого суттєво не змінили - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА