Інтерфакс-Україна
12:33 28.12.2022

Нардепи пропонують зобов'язати кандидатів на посади послів проходити співбесіду у комітеті Ради із закордонних справ

1 хв читати
Нардепи пропонують зобов'язати кандидатів на посади послів проходити співбесіду у комітеті Ради із закордонних справ

Група народних депутатів із фракції "Європейська солідарність" пропонує Верховній Раді вдосконалити порядок призначення на посади дипломатичної служби в Україні.

Відповідний законопроєкт №8314 зареєстровано у парламенті у середу, його текст нині відсутній на сайті ВР.

Водночас співголова фракції "Європейська солідарність" Ірина Геращенко на своїй сторінці у фейсбуці пояснила, що законопроєкт передбачає зобов'язати кандидатів на посади послів України проходити співбесіду у комітеті Верховної Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва, "як це було за часів президента Ющенка (зрадник Янукович, який намагався узурпувати владу, це скасував).

За її словами, ця необхідність полягає в тому, щоб позиція профільного комітету щодо послів мала рекомендаційний характер під час їх призначення для Міністерства закордонних справ України та Офісу президента.

"Кадрові дипломатичні рішення мають відповідати правилу трьох П, виведеному патріархом української дипломатії Удовенком: Професійність. Порядність. Патріотизм", – додала парламентарій. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп поставив собі в заслугу запровадження санкцій стосовно Nord Stream 2 AG під час першого президентського терміну

Нідерланди та країни Північної Європи обговорили допомогу Україні – міністр оборони

Трамп: Війна між Росією та Україною – це війна Байдена, а не моя

Каллас: 17-й пакет санкцій для РФ Рада ЄС розгляне у травні

У Бундестазі призначили на 6 травня засідання, на якому можуть обрати Мерца канцлером

Євросоюз розширив санкційний список щодо Ірану за порушення прав людини

Економіка США перебуває на межі рецесії, але це не найгірше - інвестор-мільярдер Дейліо

Від початку квітня РФ застосувала проти України 2,8 тис. авіабомб, понад 1,4 тис. дронів, близько 60 ракет - Зеленський

Світові лідери засуджують ракетну атаку РФ на Суми

Трамп наголошує, що переговори щодо України йдуть добре, але настав час для практичних кроків - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА