Інтерфакс-Україна
15:04 30.11.2022

Нардеп Льовочкіна вирішила скласти депутатські повноваження

1 хв читати
Нардеп Льовочкіна вирішила скласти депутатські повноваження

Народний депутат України Юлія Льовочкіна (Платформа "За життя та мир") написала заяву про складання депутатських повноважень.

"Льовочкіна подала заяву про складання депутатських повноважень", - повідомила Платформа "За життя та мир" у телеграм-каналі в середу.

Платформа "За життя та мир" процитувала Льовочкіну, яка пояснила причину дострокового припинення депутатських повноважень: "Моє рішення прийняте у зв'язку із сімейними обставинами".

Льовочкіна є членом постійної делегації Верховної Ради в Парламентській асамблеї Ради Європи, заступником голови комітету законодавчого органу з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НБУ визнає ділову репутацію Порошенка небездоганною для спроби вилучити його акції МІБ, стверджує сам Порошенко

Гамбія призначила послом за сумісництвом в Україні дипломата, акредитованого в Анкарі, а не в Москві – Сибіга

Орбан заявив, що не дозволить Брюсселю "змусити" Угорщину прийняти членство України в ЄС

Зеленський на "Рамштайні": необхідно визначити чіткі деталі щодо контингенту безпеки в Україні

Естонія затримала підсанкційне судно з тіньового флоту РФ у Балтійському морі

Умєров: працюємо з партнерами над пошуком додаткових систем "Patriot"

Умєров: Європа перебирає на себе провідну роль у наданні безпекової допомоги

Партнери виділяють понад EUR21 млрд на військову допомогу Україні - міністр оборони Британії

Умєров: Гегсет брав участь у "Рамштайні", це означає, що США продовжує надавати допомогу і не стоїть осторонь від нас

Пісторіус: Враховуючи триваючу агресію РФ, мир в Україні, схоже, недосяжний у найближчому майбутньому

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА