Інтерфакс-Україна
14:30 28.01.2022

Стефанчук попросив сенаторів США посилити законодавчо підтримку України у сфері безпеки

1 хв читати
Стефанчук попросив сенаторів США посилити законодавчо підтримку України у сфері безпеки

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук звернувся до сенаторів США з проханням законодавчо посилити підтримку України у сфері безпеки.

"Сьогодні направив листи сенаторам. Подякував за двопартійну підтримку, яку наша країна має в Конгресі США. Особливо наголосив на важливості вже прийнятих законів щодо підтримки України у протистоянні російській агресії. Попросив у подальшій законотворчій діяльності Конгресу посилити підтримку України в сфері безпеки, зокрема надання протиповітряних, протикорабельних і протитанкових засобів", - написав Стефанчук у п'ятницю у Facebook.

За словами спікера парламенту, в листі він звернув увагу на необхідність зупинити реалізацію "Північного потоку-2" як джерела загрози безпеці для України та Європи, шляхом упровадження санкцій проти дочірньої компанії "Газпрому" Nord Stream 2 AG.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" ініціює спецзасідання Ради щодо переговорів у США і просить запросити на неї Зеленського

Перемовини Зеленського та Трампа нічого суттєво не змінили - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА