Інтерфакс-Україна
16:12 01.12.2021

Порошенко закликав до об'єднання антипутінських сил в Україні

1 хв читати
Порошенко закликав до об'єднання антипутінських сил в Україні

П'ятий президент України Петро Порошенко закликав антипутінські сили в Україні об'єднатися на тлі зростання загрози з боку Росії, повідомляє прес-служба партії "Європейська солідарність".

"Ми як державники готові докласти всіх зусиль для зниження внутрішньополітичної напруги, щоб усі політичні сили всередині країни врешті-решт могли сконцентруватися на спільному плані протидій зовнішній агресії. Тому ми ще раз закликаємо владу до спільних дій заради вітчизни, до об'єднання зусиль, до міжнародних партнерів ми звертаємося щодо всебічної підтримки цієї боротьби", - заявив Порошенко на Київському безпековому форумі в середу.

Він наголосив, що Україна потребує національної єдності так само сильно, як і міжнародної солідарності.

"Нас надихає мужність наших воїнів протистояти зовнішньому ворогу. Нас надихає готовність творити справжню європейську, фантастичну державу Україну. Творення європейської України – це те, що нас усіх безумовно об'єднує, незважаючи на, можливо, різні підходи. А також впевненість у тому, що Україна має вистояти і, подолавши виклики, стати потужною, об'єднаною, демократичною, європейською державою", - додав Порошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українські політики та політологи відзначають як переваги, так і негативні наслідки ударів США по Ірану

Сибіга оголосив дипломатичну мобілізацію задля посилення тиску на РФ

Опозиція Угорщини заявила про повний провал "референдуму" Орбана про вступ України в ЄС

РФ не зможе реально підтримувати Іран, але буде зображати, що намагається – Зеленський

У Канаді Україна передала Бессенту список зброї, яку готова закупити у США – Зеленський

Зеленський: санкції на банківську систему РФ і на енергетику – найдієвіші

Пакистан рекомендує Трампа на здобуття Нобелівської премії миру 2026р.

Поки Путін зайнятий відправкою російських ніг для вторгнення в інші країни, він ставить росіян усередині країни на коліна економічно - Сибіга

Латвія запроваджує заборону на купівлю нерухомості громадянами та юрособами РФ і Білорусі

Путін вдає, що пропонує послуги у припиненні війни на Близькому Сході, водночас відмовляючись припинити атаки по Україні - Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА