Інтерфакс-Україна
20:05 18.11.2021

США зможуть знайти способи, щоб забезпечити територіальну цілісність і суверенітет України, якщо виникне потреба

2 хв читати
США зможуть знайти способи, щоб забезпечити територіальну цілісність і суверенітет України, якщо виникне потреба

Якщо виникне потреба, США зможуть знайти способи, щоб забезпечити територіальну цілісність і суверенітет України, заявила тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін.

"Очевидно, ми з великим занепокоєнням стежимо за збільшенням кількості військ (Росії - ІФ) на українському кордоні. Ми ставимося до цього серйозно. Ми насамперед обговорюємо це з українцями і запитуємо їхню думку. Також ми обговорюємо це з нашими союзниками і зрештою, ми розмовляємо про це з росіянами, прямо кажучи їм про наші занепокоєння, ми уважно стежимо за цим і продовжуватимемо підтримувати комунікацію з нашими союзниками та партнерами та українцями, щоб переконатися, що ми дивимося на це однаково. У разі необхідності, ми зможемо знайти способи, щоб забезпечити територіальну цілісність та суверенітет України", - сказала Квін журналістам у Києві у четвер.

Вона додала, що на додаток до пересування військ, також США спостерігають низку провокаційних заяв від РФ. За словами Квін, від російської сторони пролунали коментарі, які не відповідають духу співпраці чи визнанню територіальної цілісності та суверенітету України.

"Вони продовжують намагатися перекласти провину за нестачу прогресу у мирному процесі, тоді як вона цілком на їхньому боці. Ми не вважаємо це конструктивним способом наблизитися до спроби вирішення мирного процесу або спроби працювати з міжнародними партнерами", - зазначила Квін.

Водночас, дипломат нагадала, що Сполучені Штати, з 2014 року, надали Україні багато допомоги, майже на 5 млрд доларів, і більше половини допомоги була в сфері безпеки.

"Ми продовжуємо надавати таку допомогу. Лише минулого тижня у нас було постачання обладнання для гарантування безпеки. Ми робили це в минулому і продовжимо робити це в майбутньому", - запевнила Квін.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

Порошенко в Раді закликав обговорити з прем’єркою ситуацію в енергетиці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА