11:04 23.09.2021

У Раді необхідно знайти юридичне рішення щодо процедури розгляду антиолігархічного та "ресурсного" законопроектів - нардеп Железняк

2 хв читати
У Раді необхідно знайти юридичне рішення щодо процедури розгляду антиолігархічного та "ресурсного" законопроектів - нардеп Железняк

Керівництво Верховної Ради разом із головами фракцій мають провести консультації перед початком розгляду питань порядку денного у четвер, щоб знайти юридичне рішення щодо процедури ухвалення антиолігархічного та "ресурсного" законопроектів, вважає голова фракції "Голос" Ярослав Железняк.

"Я гадаю, що сьогодні зранку, ще до розгляду першого законопроекту, буде оголошено перерву і всі голови фракцій разом із президією підуть на консультації. І я дуже сподіваюся, що під час консультацій ми всі разом знайдемо юридичне рішення для того, щоб не було поправкового спаму, але водночас, щоб кожен народний депутат мав право наполягати на своїх поправках", - сказав Железняк журналістам у кулуарах парламенту.

В іншому випадку депутат не виключає блокування трибуни Верховної Ради представниками опозиції або ж "інші форми протесту".

При цьому він переконаний, що на пленарному засіданні 23 вересня "всі списи ламатимуться" саме щодо процедури розгляду і законопроекту про олігархів, і "ресурсного" законопроекту. Железняк зазначив, що відповідно до закону, кожен депутат має право наполягати на кожній своїй поправці.

"Так, на жаль, є і нелогічні поправки, і ті, які не відповідають Регламенту. Понад рік тому була ситуація, коли до "антиколомойського" було внесено 16 тисяч поправок. Всі розуміли, що це спам, і тоді парламент юридично знайшов вихід із ситуації, дозволивши спеціальну процедуру. Наразі влада у випадку з обома законопроектами намагається спотворити Регламент та запустити зовсім іншу процедуру, коли жоден народний депутат незалежно від фракції не матиме права порушити будь-яку поправку, тобто ухвалення законопроекту відбудеться без обговорення", - пояснив парламентарій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росія почне виставляти додаткові умови на пропозицію щодо перемир'я – Климпуш-Цинцадзе

Польща позитивно оцінює результати першого етапу переговорів України та США – Туск

Яценюк сумнівається, що РФ погодиться на будь-яке припинення вогню

Сенатор США Грем: Якщо Росія відмовиться від перемир'я, ми повинні накласти на неї санкції

Нардеп Юлія Сірко: Не вірю, що РФ погодиться на перемир'я

Україна продемонструвала готовність до відновлення миру - Корнієнко

Майбутній прем'єр Канади: Мій уряд не скасовуватиме мита, доки американці не продемонструють повагу до нас

Політики, політологи та аналітики чекають на кроки від РФ після українсько-американських перемовин у Джидді

Після переговорів у Джидді ситуація для України виглядає сприятливою - Мережко

Будь-які домовленості повинні гарантувати безпеку України - Фріз

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА