Інтерфакс-Україна
10:57 20.09.2021

"Слуга народу" проти порядку денного від апарату Ради

1 хв читати
"Слуга народу" проти порядку денного від апарату Ради

Фракція політичної партії "Слуга народу" не згодна із запропонованим апаратом Верховної Ради порядком денним на поточний пленарний тиждень і запропонує свій план на погоджувальній раді керівників фракцій і груп, заявляє речниця фракції Юлія Палійчук.

"У пропозиціях фракції - розгляд антиолігархічного пакета. Це законопроекти №5599 про олігархів і №5600 про наповнення бюджету. Також фракція пропонуватиме... розглянути й затвердити процедуру постатейного розгляду цих законопроектів", - написала Палійчук у Telegram-каналі в понеділок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

Зеленський обговорив з Макроном постачання ракет для ППО та дипломатичні кроки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА