Інтерфакс-Україна
12:13 06.05.2021

Нардепи на зустрічі з Блінкеном говорили про ПДЧ та затвердження Крістіни Квін послом США в Україні

1 хв читати
Нардепи на зустрічі з Блінкеном говорили про ПДЧ та затвердження Крістіни Квін послом США в Україні

Народні депутати України під час зустрічі з державним секретарем США Ентоні Блінкеном, заступником держсекретаря США з політичних питань Вікторією Нуланд та помічником держсекретаря у справах Європи та Євразії Філіпом Рікером просили підтримки в отриманні Плану дій щодо членства в НАТО та запевнили, що Україна продовжуватиме реформи.

Як повідомляє прес-служба партії "Слуга народу" у четвер, під час зустрічі також прозвучало прохання затвердити тимчасову повірену у справах США в Україні Крістіну Квін як посла США в Україні на постійній основі.

Згідно з повідомленням, голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія звернувся до Блінкена та Нуланд із проханням вивчити можливість підписання двостороннього договору про стратегічне військове співробітництво між США та Україною.

Блінкен наголосив, що США є стратегічним союзником України у сфері безпеки та побудови демократичних інститутів, а також заявив про максимальну підтримку України з боку президента США Джозефа Байдена, Державного департаменту та двох партій Сенату.

"Тому нам треба рухатися вперед і розвивати демократію", - підсумував Арахамія.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський

Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський

Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше

Українська дипломатія у 2026 сфокусується на зміцненні війська, розвитку ОПК, тиску на РФ і справедливому мирі – МЗС

"Євросолідарність" ініціює зупинку конкурсу на 109 млн грн для каналів телемарафону, щоб спрямувати ці кошти на ЗСУ - заява

ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради

Порошенко виступив проти виборів під час воєнного стану та за створення уряду національної єдності

Маршалок Сейму Польщі запропонував Зеленському допомогу з виборами – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА