Інтерфакс-Україна
17:14 30.03.2021

ЦВК змінила голову і трьох членів ОВК №87 - "Опора"

1 хв читати
ЦВК змінила голову і трьох членів ОВК №87 - "Опора"

Центральна виборча комісія на своєму засіданні 30 березня внесла зміни до складу окружної виборчої комісії №87 в Івано-Франківській області, де триває підрахунок голосів на проміжних виборах народного депутата України, повідомляє Громадянська мережа "Опора".

"За інформацією ОВК, відбулася заміна голови виборчої комісії Руслана Кашнікова на Олексія Остроухова (суб’єкт подання – партія "Голос", фракція якої зареєстрована у ВР), а також Василя Білоуса на Олександра Єгорова (ВО "Свобода"), Дениса Жилюка на Євгена Павлусенка ("Голос") та Івана Федіва на Сергія Калугіна ("Слуга народу").

Нагадаємо, що зазначені члени комісії не з’явилися на продовження засідання окружної виборчої комісії 30 березня о 12 годині. Крім них, не прийшли ще п'ятеро членів ОВК", - ідеться в повідомленні.

За даними сайту ЦВК, після підрахунку 67,52% електронних протоколів лідирує Василь Вірастюк (партія "Слуга народу") – 31,3% голосів, на другому місці "свободівець" Руслан Кошулинський – 28,88%, в Олександра Шевченка (партія "За майбутнє") - 28,73%.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

Кадрові ротації мають дати імпульс позитивним змінам у сфері безпеки та оборони - Чернєв

Зеленський обговорив з Макроном постачання ракет для ППО та дипломатичні кроки

Заява лідерів ЄС та Великої Британії: Безпека в Арктиці має бути досягнута союзниками по НАТО із дотриманням принципів Статуту ООН

Кадрові ротації Рада розгляне на наступному пленарному тижні - Железняк

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА